PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Ubytování František Kolda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
1. Pravidelnou linkou dálkovým autobusem Praha - Ostrava, se zastávkou Pastviny křižovatka (u autobusového parkoviště v Pastvinách) a cca 3 km po silnicí směr Nekoř. • 2. Prostřednictvím ČD, do železniční zastávky Letohrad. Přestupem na pravidelnou linku se zastávkou U hráze přehrady, která se nachází na křižovatce T silnice Letohrad – hráz přehrady. • 3. Nebo prostřednictvím ČD do stanice Žamberk, přestoupit na pravidelnou linku ČSAD do zastávky U hráze přehrady, která se nachází cca 200m od ubytovacího střediska. • 4. Soukromým dopravním prostředkem po silnicí číslo 11 směr Ostrava - Praha s odbočkou na kruhovém objezdu, na Šedivci doprava, ve směru na obec Pastviny. V Nekoři na první odbočce doleva, přes most, za mostem doprava, do kopce, na první T křižovatce doprava ve směru na hráz přehrady. Po cca 200m odbočit vlevo do areálu ORLÍČEK - UBYTOVÁNÍ KOLDA.
Vybavení a služby
Pět chat typu Multi 160 najdete u hráze pastvinské přehrady v oploceném areálu Orlíček. Čtyři jsou vybaveny standardním nábytkem. Celkem 8 lůžek je ve 4 místnostech s válendami. Pokoje jsou dvoulůžkové. V každé chatě je sprchový kout a dvě sociálky. Kuchyňka s el.vařičem, varnou konvicí, lednicí, užitným sklem a nádobím. Ubytovaní mají k dispozici velké zatravněné pozemky s dětským pískovištěm, sportovištěm pro míčovém hry, místem pro grilování a otevřeným ohništěm. Od chat na pláž Petrův palouk, je pěší přístup, cca po 150m. Motorová vozidla parkují bezplatně před chatami. Pejsek za úhradu povolen. Součástí areálu je obůrka s jelení, daňčí a mufloní zvěří. Vše v blízkosti vodní nádrže Pastviny na Divoké Orlici. • Chata číslo 5 - MYSLIVNA. Přízemí: chodbička, chodba, botní polička, skříňový myslivecký obraz s bažantem, věšáková stěna se zrcadlem, lednice s mrazákem. Sociálka: umyvadlo s teplou a studenou vodou, zrcadlo s poličkou, sprchový kout, WC, přímotop k přitápění. Společenská místnost s kuchyňským koutem: vestavěná kuchyňská linka, várna deska, lednice s mrazákem, jídelní a užitné nádobí. Stolování pro 6 osob, šatní skříň, odkládací police, skříňka, 2 soupravy polštářů, přikrývek a lůžkovin na dvě přistýlky. Rádio, televize, DV-videopřehrávač, videofilmy o přírodě, myslivecká knihovnička. Rozkládací pohovka pro přistýlku dvou lůžek, Balkonové dveře pro vstup na prostorný balkonek se stolkem a židlemi. K přitápění přímotop, a akumulační kamna. Chata je vyzdobena mysliveckými obrazy a trofejemi. Nadzemní podlaží: přístup po dřevěném schodišti. Dvojlůžkový pokoj: dvě dřevěné postele, matrace, polštáře, přikrývky, lůžkoviny, šatní skříň, stolky, nástěnná polička. Myslivecké obrázky. Přímotop k přitápění. Mezi ložnicemi: sociálka s umyvadlem, vodou, zrcadlovou poličkou. Dvojlůžkový pokoj: dvě dřevěné postele, matrace, polštáře, přikrývky, lůžkoviny. Šatní skříň, stolky, nástěnná polička, myslivecké obrázky. Přímotop k přitápění. Prosklené dveře pro vstup na balkonek. Na balkonku stolek a dvě židle. Zájemci o ubytování v Myslivně mají k užívání pergolu s kuchyňskou linkou, mobilním krbem a udírnou, chlazeným výčepem sudového piva. Kuchyňku s nádobím, užitné sklo, jídelní soupravy a mobilní ohřívací stoličkou pro udržení teplých pokrmů. Pergolu půjčujeme i ostatním zájemcům pro slavnostní příležitosti (svatební hostiny, oslavy a společenské akce) se samoobsluhou a vlastním stravováním. To vše po osobní dohodě

Pobyt se psem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Přehrada Pastviny se nachází na divoké Orlici ve východočeském kraji - v okrese Ústí nad Orlicí. Je umístěna v katastrálním území obcí Nekoř, Pastviny a Klášterec nad Orlicí. Délka přehrady od hráze po přítok Divoké Orlice činí 5,5km. Výška koruny hráze nad terénem je 31,5m maximální hloubka 25m. Nejvhodnější místa pro koupání jsou v kempech Petrův palouk, Šlechtův palouk, U kapličky, U mostu, pod RS Bublačka a ostatních místech s výškou hladiny od 1m do 12m. Čistota vody je dobrá (voda kvete až ke konci léta). Teplota vody bývá od 20 do 24 C°. Táboření a rozdělávání ohně je povoleno v kempech. Lodě a šlapadla půjčují u mostu a v kempu na Šlechtově palouku. Rybolov je povolen právoplatným rybářům s východočeskou nebo svazovou povolenkou. Lov ryb a zavážení návnady je povoleno z loděk. Provoz lodí a šlapadel povolen pomocí vesel nebo elektrické energie, pro plachetnice není dostatečné větrno. V letní sezoně jezdí kolem přehrady motorový vláček.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz