Ubytování Bartonička

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Dům se nachází v jihozápadní části Krkonoš u Vysokého nad Jizerou na klidném místě na okraji vesnice. Objekt je dosažitelný jak autem, tak autobusem či vlakem. Příjezd autem: z Prahy po dálnici přes Turnov a Semily přes Příkrý do Vysokého nad Jizerou. Na vysockém náměstí odbočte doprava směr Tříč. Asi po 1 km přijedete k autobusové zastávce (u ní je na sloupu připevněna reklamní cedule ubytování Bartonička), kde odbočíte doleva a pojedete asi 400 metrů až na konec cesty - a jste přímo před domem č.p.26. Příjezd autobusem: do Vysokého nad Jizerou, Tříč,nad kovárnou (400 m od domu) nebo do Jablonce nad Jizerou (4 km od domu). Příjezd vlakem: pouze do Jablonce nad Jizerou. Před domem jsou k dispozici místa k parkování, v zimě vřele doporučujeme sněhové řetězy. Zvířátka - na dotaz.
Vybavení a služby
Skiareály: Kamenec (300 metrů od domu do mírného kopce k horní části vleku, zpět je možné přijet v případě dobrých sněhových podmínek na lyžích až k domu) a Šachty, Větrov, Petruškovy vrcha (2 km autem). Běžecké tratě (2 km - Vysoké nad Jizerou). 8 km Rokytnice nad Jizerou. 17 km Harrachov.
Hostům je k dispozici uzavřené 1. patro v rodinném domě. Zde se nachází 5 pokojů (2x třílůžkový, 3x čtyřlůžkový + 1 dětská postýlka), každý s vlastním sociálním zařízením a vlastní lednicí. Na chodbě je k dispozici 6. koupelna s vanou. Společenská místnost, vybavená kuchyně (2 sporáky, myčka nádobí, domácí espresso BOSCH TASSIMO, mikrovlnka, kávovar, varné konvice, 2x topinkovač, toustovač, nádobí). Herna - stolní fotbálek, elektronické šipky a billiard. Wi-fi po celém objektu zdarma. Sauna je možná po dohodě pouze v zimním období - není v ceně. Dům je vytápěn centrálně - zajištuje majitel.

V létě lze využít i zahradní nábytek, gril, žulovou desku a zahradní krb. Pro malé děti máme houpačku a pískoviště. Od 1. dubna do září je k dispozici dětské hřiště se skluzavkou pro děti od 3-12 let. Možné je i opékání u ohniště. Venkovní stolní tenis. Půjčíme Vám napichováky na opékání, gril, pálky a míček na stolní tenis, pálky a míček na badminton,..
Cena je konečná a zahrnuje ubytování, ložní prádlo, odnášení odpadků, utěrky, pobytový poplatek a veškeré energie. Hosté si s sebou přivezou ručníky a domácí obuv.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V blízkosti domu jsou 2 větší lyžařské skiareály - Kamenec v Jablonci nad Jizerou (300 m od domu) a areál Šachty, Větrov a Petruškovy vrcha ve Vysokém nad Jizerou (2 km). Kdo má raději běžky, může vyjít přímo od domu a asi po 2 km se dostane na speciálně upravované běžecké tratě u Vysokého nad Jizerou. Další lyžařské vleky jsou např. v Pasekách nad Jizerou, Rokytnici nad Jizerou, Harrachově... Bobovat či sáňkovat, případně stavět sněhuláky můžete na loukách u domu. V létě možnost koupání - koupaliště v Jablonci nad Jizerou (3 km).
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz