Pension Apartma SunGarden Liberec

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány se nachází v jedné z nejkrásnějších lokalit města Liberec - Staré město. Okolí Vám nabízí nekonečné možnosti jak využít naplno Váš volný čas. Za domem se nachází 10 000 m2 lesnatého EKOParku, který je napojen na cyklostezku. Od nás se dostanete během 5-ti minut jak do samého centra města - 900m, tak do panenské přírody Jizerských hor. Ideální podmínky pro sportovce - lyžaře, běžkaře, cyklisty.Nekonečné množství možností pro rodiny a dětmi.
Vybavení a služby
Nové zrekonstruované apartmány s kapacitou 1-8 osob se dvěma ložnicemi, obývací částí, koupelnou s vanou či sprchovým koutem a plně vybavenou kuchyní (jídelní stůl, lednice, trouba, el.čtyřplotýnka, MV trouba, digestoř, varná konvice, toustovač, kompletní stolovací nádobí, hrnce, sklenice, příbory). Apartmány jsou vybaveny Wifi, LCD TV, sat, DVD přehrávač a jsou vhodné také pro rodiny s dětmi, pro které máme připraveno pestré vyžití v EKOParku i v zahradách domu – houpačky, skluzavka, pískoviště, trampolína a další spousta hraček.Pro všechny naše hosty máme také možnost zapůjčení permanentky do Zoo Liberec. Dále Vám pro Vaše ratolesti zapůjčíme dětskou postýlku, jídelní židličku, nočník. Samozřejmostí je parkoviště ve dvoře domu s dálkově otevíranou bránou, navíc střežené kamerovým systémem atd. Do apartmánu Vám také zcela zdarma připravíme posilovací stroj dle vašeho výběru - volit můžete: stepper, rotoped nebo lavici k posílení svalů břicha a zad. Dle dohody možno doobjednat snídaně a rovněž oběd a večeři vám rádi zajistíme.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Apartmány SunGarden jsou situovány 900 m od samého centra města, ale přitom jen pár kilometrů od Jizerských hor, kde si přijdou na své jak milovníci cyklistiky, pěší turistiky tak milovníci adrenalinu. Z adrenalinových zážitků můžete vyzkoušet lanové centrum, bobovou dráhu nebo třeba Zoorbing. Pokud Vás neláká trávit dovolenou na čerstvém horském vzduchu, můžete např. navštívit Wellness, Aquapark,IQ Landii, Dinopark nebo třeba Zoo či Botanickou zahradu, které jsou v Liberci vyhlášené. Do Zoo Liberec mají všichni naši hosté vstup zcela ZDARMA. Vše najdete v pěší dostupnosti Apartmánů SunGarden. Milujete inline? Nezapomeňte je vzít sebou! Přímo za domem je 4 km dlouhá inline (cyklo) stezka a pár km od Liberce najdete dalších několik. Pokud i to je málo, kousek za hranicemi (cca 40 km) v Polsku můžete bruslit u jezera, rádi poradíme, kam vyrazit. Pro milovníky golfu nabízí Liberec také kvalitní golfová hřiště - Fojtka, Machnín, Grabštejn. Pro ty, kteří přijeli jen relaxovat, bude jistě příjemným zjištěním, že naše apartmány mají krásnou klidnou zahradu s posezením a grilem. Rovněž tu najdete vyžití pro děti jako např. pískoviště, trampolínu, skluzavku, houpačky a jiné. Pokud chcete strávit prázdniny i trochu výchovně, doporučujeme zajít do IQ parku čiIQ Landie, kde si nejen děti ale i dospělí procvičí mozkové buňky a smysly. Kolem dokola Liberce najdete také nepřeberné množství přírodních a historických památek, hradů, zámků a zřícenin. K těm, které určitě stojí za to navštívit, patří Sychrov, Frýdštejn, Dětenice, Trosky, Kost, Hrubý Rohozec.. a můžete zavítat i do Českého ráje, kde by určitě každý měl zavítat do Prachovských skal.
TOPlist