Poloha a dosažitelnost

Penzion U Tří veverek se nachází v malebné vesničce Horní Lipová, která je centrem turistických tras i lyžařských center. Vlakové spojení- 1,5 km zastávka Horní Lipová. Autobusové spojení- z Jeseníku zastávka Lipová-Lázně/pošta- 400 m od penzionu.

  Vybavení a služby

Pro své hosty máme k dispozici 9 plně vybavených apartmánů, každý s kuchyňkou a sociálním zařízením, ve kterých se jistě budete cítit jako doma. Novinkou je SAMOOBSLUŽNÝ VÝČEP na PIVO A KOFOLU. Součástí penzionu je uzamykatelná úschovna lyží a kol, místo pro venkovní grilování s posezením u ohniště, hřiště pro děti( pískoviště, skluzavka, domeček, lanáček, houpačky, velká trampolína, kuželky,v létě venkovní bazén, i dětský koutek uvnitř s TV-DVD, hračkami.. Dále pak horkovzdušná sauna,vířivka, společenská místnost s krbem,TV, automatem na kávu, nealko, cukrovinky. Zapůjčení dětské cestovní postýlky za poplatek 100,-Kč/celý pobyt. Vlastní osvětlené a monitorované parkoviště před penzionem, možnost zajištění snídaní, pořádání firemních školení a seminářů,škol v přírodě, loveckých pobytů. Penzion je nekuřácký. Možnost objednání relaxačních a sportovních aroma masáží přímo v prostorách penzionu.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Ideální podmínky pro letní turistiku pěšky i na kolech- zde máme pro naše hosty připravenou 50% slevu na zapůjčení kol v místních Lipovských stezkách nebo i Rychlebských stezkách. Jedinečný a velmi oblíbený samoobslužný Lesní bar 4,5 km pěší chůzí od penzionu,mini ZOO - Faunapark 1 km, v okolí hrady, zámky, jeskyně Na pomezí, horská hřebenovka Šerák, Ramzová - motokáry,Petříkov-bobová dráha, Červenohorské sedlo, Praděd, Rejvíz- mechové jezírko, Zlaté Hory - Zlatorudné mlýny. Možnost houbaření. V zimě v okolí 1 km vleky a lanovky s různou obtížností, lyžařské školy, možnost skibusu od 6 osob, zasněžování, noční lyžování. Upravené běžecké trasy, v létě je v okolí mnoho cyklistických i turistických tras - nově Lipovské a Rychlebské stezky s půjčovnou kol a koloběžek.

Zpět


TOPlist
  Penzion U Tří veverek
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion U Tří veverek
Ceník ubytování a stravování