U Špirků

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmánový objekt se nachází v centru Kvildy (přesto v klidném místě) přímo u sjezdovek s umělým zasněžováním a večerním lyžováním (nejdelší přes 400m), dětským vlekem s lyžařskou školou, půjčovnou a servisem lyží a kol. 100m je centrální parkoviště, které je výchozím místem pro výlety (stroj.udrž.běžecké stopy, cyklotrasy, turist.trasy) na prameny Vltavy, Bučinu (turistický přechod do Německa) a dále do atraktivních míst Šumavského Národního Parku. 50m je zastávka ČSAD (přímé spojení z Prahy), krerá slouží též jako zastávka "Zelených" autobusů, cyklobusů a skibusu.
Vybavení a služby
Nově zrekonstruovaný objekt nabízí ubytování ve 2-4 lůžkových apartmánech, velmi hezky a příjemně zařízených, s vlastní kuchyňkou a soc.zařízením. U menších 2-3 lůžkových je kuchyňka jako kuchyňský kout, u větších jako vlastní místnost oddělená od ložnice. Vybavení kuchyňky mikrovlnka, lednice, varná konvice, dvouvařič s dostatečným množstvím nádobí. V apartmánech je TV a internet WIFI. Objekt má vlastní parkoviště a kolárnu (lyžárnu). Apartmány nabízejí na objednávku veškeré masážní služby (možno i přímo v apartmánu) a kadeřnické služby přímo v objektu. Obslouží Vás zkušená kadeřnice za velice příznivé ceny (melír komplet od 300 Kč, barva komplet od 285 Kč, atd.). Do 300m je celá řada restaurací, v některých máme pro naše klienty slevy (nejbližší 20m), welness, muzeum, infocentrum, samoobsluha, aj.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zima: Přímo u objektu je sjezdový areál s 3 vleky a sjezdovkami (nejdelší přes 400m) s umělým zasněžováním a večerním lyžováním zaručující výborné sněhové podmínky po celou zimu (prosinec - duben), 2x dětský vlek, lyžařská škola, půjčovna a servis lyží a kol, přímo ve skiareálu je občerstvení s velice širokou nabídkou za příznivé ceny. V bezprostřední blízkosti jsou strojově udrž. běžecké stopy vedoucí všemi směry (prameny Vltavy, Bučina, Knížecí Pláně, Borová Lada, Horská Kvilda, Modrava a další atraktivní místa Šumavského Národního Parku). Vyšší poloha zaručuje ideál. sněhové podmínky po celou zimu. • Léto: Všechny běžecké stopy slouží též jako cyklo a turistické trasy (a mnohé další). Kvildou probíhá Šumavská Magistrála. Blízké hluboké lesy jsou ideální pro sběr hub a dalších lesních plodů. Kvilda je díky atraktivní poloze v centrální Šumavě důležitou křižovatkou "Zelených" autobusů, cyklobusů, skibusů, kterými můžete cestovat od Ž.Rudy, Bavorský Park až do Lipna. Koupaliště je ve Vimperku a Rohanově. V Kvildě je muzeum, řada kulturních akcí, restaurace, sauna, masáže a welness.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz