Poloha a dosažitelnost

Apartmánový objekt se nachází v centru Kvildy (přesto v klidném místě) přímo u sjezdovek s umělým zasněžováním a večerním lyžováním (nejdelší přes 400m), dětským vlekem s lyžařskou školou, půjčovnou a servisem lyží a kol. 100m je centrální parkoviště, které je výchozím místem pro výlety (stroj.udrž.běžecké stopy, cyklotrasy, turist.trasy) na prameny Vltavy, Bučinu (turistický přechod do Německa) a dále do atraktivních míst Šumavského Národního Parku. 50m je zastávka ČSAD (přímé spojení z Prahy), krerá slouží též jako zastávka "Zelených" autobusů, cyklobusů a skibusu.

  Vybavení a služby

Nově zrekonstruhovaný objekt nabízí ubytování ve 2-4 lůžkových apartmánech, velmi hezky a příjemně zařízených, s vlastní kuchyňkou a soc.zařízením. U menších 2-3 lůžkových je kuchyňka jako kuchyňský kout, u větších jako vlastní místnost oddělená od ložnice. Vybavení kuchyňky mikrovlnka, lednice, varná konvice, dvouvařič s dostatečným množstvím nádobí. V apartmánech je TV a internet WIFI. Objekt má vlastní parkoviště a kolárnu (lyžárnu). Apartmány nabízejí na objednávku veškeré masážní služby (možno i přímo v apartmánu) a kadeřnické služby přímo v objektu. Obslouží Vás zkušená kadeřnice za velice příznivé ceny (melír komplet od 300 Kč, barva komplet od 285 Kč, atd.). Do 300m je celá řada restaurací, v některých máme pro naše klienty slevy (nejbližší 20m), welness, muzeum, infocentrum, samoobsluha, aj.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Zima: Přímo u objektu je sjezdový areál s 3 vleky a sjezdovkami (nejdelší přes 400m) s umělým zasněžováním a večerním lyžováním zaručující výborné sněhové podmínky po celou zimu (prosinec - duben), 2x dětský vlek, lyžařská škola, půjčovna a servis lyží a kol, přímo ve skiareálu je občerstvení s velice širokou nabídkou za příznivé ceny. V bezprostřední blízkosti jsou strojově udrž. běžecké stopy vedoucí všemi směry (prameny Vltavy, Bučina, Knížecí Pláně, Borová Lada, Horská Kvilda, Modrava a další atraktivní místa Šumavského Národního Parku). Vyšší poloha zaručuje ideál. sněhové podmínky po celou zimu. • Léto: Všechny běžecké stopy slouží též jako cyklo a turistické trasy (a mnohé další). Kvildou probíhá Šumavská Magistrála. Blízké hluboké lesy jsou ideální pro sběr hub a dalších lesních plodů. Kvilda je díky atraktivní poloze v centrální Šumavě důležitou křižovatkou "Zelených" autobusů, cyklobusů, skibusů, kterými můžete cestovat od Ž.Rudy, Bavorský Park až do Lipna. Koupaliště je ve Vimperku a Rohanově. V Kvildě je muzeum, řada kulturních akcí, restaurace, sauna, masáže a welness.

Zpět


TOPlist
  U Špirků Kvilda
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  U Špirků
Ceník ubytování a stravování