Poloha a dosažitelnost

Ubytování U Rychtářů se nachází na klidném místě na okraji malé vesnice Masákova Lhota v 800m n.m. a je ideálním výchozím bodem pro poznávání krás Šumavy, jen 5km od skiareálu Zadov. Parkování přímo u objektu na oploceném pozemku. V dosahu všechny potřebné služby.

  Vybavení a služby

Nové (v provozu od Vánoc 2012),kvalitní ubytování, příjemné prostředí. NOVINKA: Vytápěná dřevěná koupací káď s vířivkou! Jsme jediné ubytovací zařízení na Šumavě, kde můžete vyzkoušet její příznivé účinky na tělo i duši!!! Čtyři pokoje (dva dvoulůžkové pokoje a dva čtyřlůžkové pokoje se dvěma ložnicemi) pro 12 osob + 4 přistýlky. K dispozici je společenská místnost s krbovými kamny a TV, plně vybavená kuchyně. Možnost točeného piva. Pitná voda vhodná i pro kojence. V případě zájmu zajistíme večeře. Komfortní podlahové vytápění tepelným čerpadlem. Wi-fi zdarma. Velká zahrada. Venkovní altán s krbem. Pískoviště a houpačky. Uzamykatelný prostor na kola a lyže. Nekuřácký objekt.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Turistické, cyklistické a běžkařské trasy. Lesy pro houbaře v místě. Lyžařský areál Zadov (5km), Nové Hutě (8km). Přírodní koupaliště Rohanov (9km). Tenisové kurty (1km). Golfové hřiště pro amatéry zahrádky (8km). Lanový park Zadov (6km) a Prachatice - Libín (33km). Bowling Zadov (6km). Rybaření Zdíkovec (3km). Rozhledny Boubín, Javorník, Poledník, Svatobor. Skanzen - středověký mlýn v Hoslovicích (18km). Zámek Vimperk (9km). Hrad Kašperk (16km)... další tipy poradíme na místě...

Zpět


TOPlist
  U Rychtářů Masákova Lhota
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  U Rychtářů
Ceník ubytování a stravování