Poloha a dosažitelnost

Stylová roubená chalupa u břehu rybníka se nachází v památkově chráněné obci Jetřichovice - Vysoká Lípa na hranici národního parku Českosaské Švýcarsko v okolí Hřenska, v blízkosti hlavních turistických a cykloturistických tras.

  Vybavení a služby

Bydlet můžete jednak ve dvou dvoulůžkových pokojích, jednom trojlůžkovém pokoji s přistýlkou. Tyto pokoje mají společné sociální zařízení na patře a jedno v přízemí společně s jídelnou a kuchyní. Krom toho je k dispozici také komfortní čtyřlůžkový apartmán s vlastním sociálním zařízením a kuchyní. Možné je i pronajmout si celou chalupu. K penzionu patří zahrada se zastřešeným sezením a grilem. Čtyři parkovací místa jsou přímo na zahradě. Možnost úschovy kol v uzamčené místnosti.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

V blízkosti penzionu je les a začátky turistických cest na Mariinu vyhlídku, Dolský mlýn, Šaunštejn (Loupežnický hrad), malou i velkou Pravčickou bránu a další zajímavá místa. Nedaleko se také nacházejí cyklotrasy, kola si můžete uschovat v uzamčené místnosti. Hřensko a soutěsky jsou vzdáleny 12km, v letní sezóně je posílena autobusová doprava, autobusová zastávka je vzdálena asi 100m. Stravování je možné v několika místních restauracích.

Zpět


TOPlist
  U Rybníčku Vysoká Lípa
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  U Rybníčku
Ceník ubytování a stravování