Poloha a dosažitelnost

Dřevěnice se nachází v osadě Pulčín (nejvýše položená valašská dědina) s přístupem z cesty (cca 10m). U objektu je možno zaparkovat jedno vozidlo.

  Vybavení a služby

Ubytování, které Vám nabízíme, je v podkroví rodinné dřevěnice, kterou celoročně obýváme. K dispozici je pět lůžek ve dvou místnostech řazených za sebou (4+1) +1 přistýlka, popř. dětská postýlka.První místnost s jedním lůžkem,televizí a stolem,je průchozí. Základní filozofií našeho ubytování je nabídka pro zájemce, kteří nevyžadují prostředí hotelů či apartmánů. Malým handicapem jsou ostřejší schody do podkroví. Kolem roubenky je několik různých možností posezení podle toho, jestli chcete být zrovna na sluníčku či ve stínu. Před deštěm se dá schovat ve stylovém zahradním posezení Z podkroví i se zahrady je krásný výhled do údolí. Zajištěno je samostatné sociální zařízení (integrované WC a koupelna) s vanou a sprchou. K dispozici je také malá lednička a plnohodnotná kuchyňská linka s dvouplotýnkovým indukčním vařičem. Samozřejmostí je WiFi a televize. Možnost posezení v zahradním přístřešku u grilu. Možnost využití venkovního ohniště na zahradě.Domácí mazlíček po individuální domluvě. Možnost úschovy kol a lyží. Služby za úplatu, ceník na místě: Nabídka služeb odborné fyzioterapeutky(nabídka na místě). Průvodcovství a poradenství s orientací v okolí. Možnost dopravy od a k vlaku či autobusu za mírnou úplatu. Domácí mazlíček po domluvě- jen vychovaná a čistotná zvířata.Do podkroví mohou jen zvířecí kamarádi malých plemen, ostatním usteleme na verandě. Koš můžeme zapůjčit.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Koupaliště cca 7km ve Valašské Senici. lyžařský vlek taktéž 7km v obci Francova Lhota a Lužná. Možnost stravování ve dvou místních restauracích.

Zpět


TOPlist
  U pulčinské stezky Francova Lhota, Pulčín
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  U pulčinské stezky
Ceník ubytování a stravování