U nás v Jeseníkách - Poloha, Služby, Okolí

U nás v Jeseníkách

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa leží v klidné vesničce Horní Lipová v horském pohoří Jeseníků a je vzdálena 4km od známého turistického a lyžařského střediska Ramzová a 7km od lázeňského města Jeseník.
Vybavení a služby
Chalupa má kapacitu 12 osob, kompletní vybavení kuchyně: lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar, myčka barevná televize, satelit a video. 2x kouplena se sprchovým koutem a WC. Plynové vytápění. Pohodové posezení u krbu a to u vnitřního i venkovního. Možnost využití i klasického ohniště. Pro děti je pískoviště, hrací stan, trampolína, pro větší stolní tenis a další hry. Pro Vaše auta kryté parkování u chalupy.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Chata se nachází v obci Horní Lipová, okres Jeseník, v malebném údolí lemovaném horskými masivy Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor. Obec je známá nejen lázeňskou tradicí (Lipová Lázně), ale také nástupním místem pro cyklotrasy i turisty v zimě pro milovníky sjezdového a běžkařského lyžování. V blízkosti se nachází Lázně Jeseník (zakladatel přírodní léčitel V.Priessnitz), turistická a lyžařská střediska Ramzová,Ostružná, Miroslav, Branná, Petříkov, Červenohorské sedlo a oblast Pradědu. Můžete navštívit také Schrottovy lázně, ve kterých Vám můžeme nabídnout různé perličkové koupele a masáže. V okolí najdete mnoho dalšího pro využití Vašeho volného času - posilovny, sauny, bazény, tenisové kurty, minigolf, diskotéky, bowling, squash...... Dominantou blízkého okolí je nejvyšší hora Jeseníků Praděd (1492m n.m.).
TOPlist