U Morouse

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází v obci Dolní Adršpach cca 70m nad hlavní silnicí. Parkoviště je přímo na dvoře objektu. GPS souřadnice: 50°37'21.517"N, 16°5'55.876"E. Příjezd • od Trutnova (cca 19/29 km): přes Trutnov Poříčí, odbočka na Petříkovice - Chvaleč (v létě lze odbočit u kostela vlevo a přes serpentiny přímo do Adršpachu, v zimě pouze se sněhovými řetězy) - Radvanice - Jívka - Janovice - Adršpach • od Náchoda (cca 35 km): Směr Hronov - Police nad Metují - Teplice nad Metují - Adršpach. V blízkosti objektu je vlaková a autobusová zastávka.
Vybavení a služby
Nabízíme celoroční ubytování pro jednotlivce, rodiny i skupiny. Kapacita objektu je 17 osob. Ubytování poskytujeme v apartmánech pro 2-6 osob. Apartmány jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením (ručníky, mýdlo, toaletní papír), kuchyňským koutem, šatnou, lednicí, možností internetového připojeni WiFi. V ceně ubytování je posilovna, posezení na terase s možností grilování, posezení ve stylové společenské místnosti v "konírně", parkování u objektu, využití dětského hřiště. Dalšími službami jsou masáže, půjčovna kol, možnost zakoupení nápojů. Kvalitní pitná voda z vlastní studny zdarma (voda z Adršpašsko-teplických skal).

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Během letní sezony je největsím lákadlem pro naše navštěvníky výlet do Adršpašsko-teplických skal. Dalším využitím volného času mohou být kromě pěší turistiky také výlety na kolách po značených cyklostezkách, jízda na koni, horolezectví ve skalách, program v lanovém centru, nebo návštěva koupaliště v nedalekých Teplicích nad Metují. Pro "pamětníky" je zcela jistě zajímavá i prohlídka muzea stavebnice MERKUR v Polici nad Metují. V zimním období je možné využít upravované běžecké tratě nebo navštívit nedaleké sjezdovky v Teplicích nad Metují, v Petříkovicích, v Radvanicích nebo Mladých Bukách. Tipy na výlet: Adršpašské skály - celoroční provoz (1 km), Křížový vrch - přírodní rezervace (1 km), Zřícenina hradu Adršpach - hradní zřícenina přímo nad Morousem, Bischofstejn - zřícenina hradu, Jiráskovy skály (12 km), Ostaš - stolová hora. V blízkém okolí (do 1km) se nachází 3 restaurace a konzum.
TOPlist