U Kohouta

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v malebné podhorské vesničce Rampuše poblíž cyklistických tras a běžeckých tratí. Okolo chalupy je krásná okrasná zahrada. Od vnitřního bazénu je možno vyjít na dřevěnou terasu, která zasahuje nad malý rybníček. Toto klidné prostředí zaručuje hostům klid, pohodu a odpočinek.Chalupa je vhodná k celoroční rekreaci.
Vybavení a služby
Možnost ubytování pro 8 - 16 osob v celkem 5 ložnicích, z toho 3 pokoje mají vlastní sociální zařízení.Hosté mají k dispozici saunu, masážní bazén s vířivkou. Objekt má velkou prostornou halu, kde je možnost si zahrát šipky, kulečník, stolní tenis, poslouchat hudbu.Kolem chalupy je okrasná zahrada a travnaté oplocené hřiště, kde je možnost si zahrát volejbal, nohejbal. Děti mají k dispozici trampolínu, houpačku, pískoviště. Kuchyně - lednička s mražákem, sporák se sklokeramickou deskou a toubou, mikrovlná trouba,myčka, kráječ, robot, topinkovač, kávovar. Jídelna s obývacím pokojem- krbová kamna, televize, satelit, DVD, možnost připojení na internet. hala - kulečník, šipky, stolní tenis, Hifi věž, rotoped, sauna, chlazení na pivo místnost s vířivým relaxačním bazénem. venkovní posezení na molu nad rybníčkem, ohniště, grilování, pískoviště, houpačka, trampolína, hřiště.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Malebné pásmo Orlických hor v blízkosti hranice s Polskem láká návštěvníky po celý rok. Čekají Vás dlouhé výhledy, nádherná lidová architektura i několik významných kulturních památek. K nejvýznamnějším patří Rychnov nad Kněžnou, renesanční zámek Opočno, Nové Město nad Metují, Doudleby nad Orlicí, Opočno, hrad Potštejn. K významně navštěvovaným místům Orlických hor patří naučná stezka Zemská brána, pevnost Hanička. V zimě můžete navštívit známá lyžařská střediska v Deštném v Orl.horách - 15km, v Říčkách - 11km, Zdobnici 4-6km. Pokud jedete s dětmi doporučujeme navštívit ZOO ve Dvoře Králové nebo si jít zaplavat do nového bazénu v Rychnově nad Kněžnou - 8km, Vamberka. Doporučujeme navštívit lanopark a motopark v Říčkách a v Deštném v Orlických horách. Autobus - 800m, vlak - 8km, restaurace - 200m Rampuše, chata Kovárna - 2km, lyžařský vlek - Zdobnice 4-6km, Říčky - 11km, Deštné v Orl.horách - 15km, nákupní centrum, bankomat - Rychnov nad Kněžnou - 8km.
TOPlist