TOPlist

Apartmány Krista

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány se nachází v centru obce Bublava 300m od lyžařského areálu.
Vybavení a služby
Nově zrekonstruované apartmány Baník, Krista a Kristina. Každý z apartmánu má vlastní velkou kuchyň, obývací pokoj, ložnice, WC, sprcha. Kuchyně jsou vybaveny ledničkou a mrazákem, varnou konvicí, mikrovlnou troubou, myčkou, kompletním nádobím, elek. kamny. Apartmána mají TV/SAT, internet možnost připojení Wi-Fi, lyžárnu. Parkování je přímo před objektem. V obci Bublava se nachází obchod s potravinami a 7 restaurací.

Apartmány Krista - samostatně stojící dům se zahradou, na které protéká potok a nachází v blízkosti lesa. Dům je mimo hlavní komunikaci v blízkosti lyžařského areálu v dosahu pěší chůze cca 10 minut. Vlastní parkoviště přímo u domu. V domě jsou 3 apartmány celkem pro 22 osob. V domě se dále nachází velká společenská místnost o velikosti 60m2 s krbovými kamny, kulečníkem a infra saunou a dále samostatná lyžárna s topením na boty. Ve všech místnostech je Wi-fi připojení zdarma.

Apartmán 1:
Apartmán pro 6 osob o velikosti 58 m2. Apartmán je kompletně vybaven: prostorná kuchyně (lednice s mrazákem, myčka nádobí, elektrická kamna s troubou, překapávač na kávu, varná konvice, mikrovlnná trouba, veškeré nádobí), obývací pokoj s TV-SAT, koupelna s WC, 2 ložnice (1x 2 lůžkový pokoj, 1x4 lůžkový pokoj), Wi-fi zdarma.

Apartmán 2:
Apartmán pro 6 osob o velikosti 71 m2. Apartmán je kompletně vybaven: prostorná kuchyně (lednice s mrazákem, myčka nádobí, elektrická kamna s troubou, překapávač na kávu, varná konvice, mikrovlnná trouba, veškeré nádobí), obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dva lidi, TV-SAT, koupelna a 2xWC, 2 ložnice (1x 2 lůžko, 1x 4 lůžko), Wi-fi zdarma.

Apartmán 3:
Apartmán pro 10 osob o velikosti 96 m2. Apartmán je kompletně vybaven: prostorná kuchyně (lednice s mrazákem, myčka nádobí, elektrická kamna s troubou, překapávač na kávu, varná konvice, mikrovlnná trouba, veškeré nádobí), obývací pokoj s rozkládací pohovkou, TV-SAT, koupelna a 2x WC, 4 ložnice (3x 2 lůžko, 1x 4 lůžko), Wi-fi zdarma.

Apartmány Baník - nachází se 300 m od lyžařského areálu. V létě si můžete zasportovat přímo na zahradě, kde je prostor pro míčové hry. Venku jsme pro vás vybudovali také příjemné posezení s krbem – užijete si grilování, přičemž čerstvé bylinky si natrháte přímo na záhonku. Vaše děti se zabaví na pískovišti. Dům má vlastní parkoviště. V domě jsou dva apartmány: pro 9–12 osob o velikosti 86 m2 a pro 4–8 osob o velikosti 91 m2.

Apartmán 1:
Přízemí: 2lůžková ložnice, kompletně vybavená kuchyň (lednice s mrazákem, elektrická varná deska a vestavná trouba, varná konvice, mikrovlnná trouba, myčka nádobí a veškeré nádobí), obývací pokoj se stolním fotbalem, TV–SAT a Wi-Fi zdarma, 2x koupelna a WC, chodba a zádveří.
Patro: 5lůžkový pokoj, 2lůžkový pokoj, který je průchozí do 3lůžkového pokoje.

Apartmán 2:
Přízemí: kompletně vybavená kuchyň (lednice s mrazákem, elektrická varná deska a vestavná trouba, varná konvice, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, veškeré nádobí), 2x koupelna a WC.
Patro: dvě 4lůžkové ložnice, obývací pokoj s TV–SAT a Wi-Fi zdarma.

Apartmán Kristina - Dvoupodlažní apartmán má plochu 85 m2 a ubytuje se tu 4–8 osob. V přízemí je 2lůžková ložnice, kompletně vybavená kuchyň (lednice s mrazákem, elektrická varná deska a vestavná trouba, varná konvice, mikrovlnná trouba, veškeré nádobí), obývací pokoj s TV–SAT a Wi-Fi zdarma, koupelna se sprchovým koutem a WC, zádveří s prostorem k odkládání lyží a chodba. V prvním patře je 2lůžková ložnice, velký 4lůžkový pokoj s TV-SAT, samostatné WC a koupelna se sprchovým koutem.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžařské středisko Bublava nabízí sjezdové tratě všech obtížností, večerní lyžování, dětský vlek, snowboardpark, půjčovnu lyží, skiservis a lyžařskou školu. V místě jsou desítky kilometrů upravených běžeckých stop na české i německé straně. Bublava a její okolí je rájem pro MTB, trekinková i silniční kola a pěší turistiku. V létě možnost koupání v lesních jezírcích a v blízkých přehradách. V nedalekém Schoenecku (9km) je aquapark s tobogány, vířivkou, saunami a párou.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz