Poloha a dosažitelnost

Apartmány se nachází v centru obce Bublava 300m od lyžařského areálu.

  Vybavení a služby

Nově zrekonstruované apartmány Baník, Krista a Kristina. Každý z apartmánu má vlastní velkou kuchyň, obývací pokoj, ložnice, WC, sprcha. Kuchyně jsou vybaveny ledničkou a mrazákem, varnou konvicí, mikrovlnou troubou, myčkou, kompletním nádobím, elek. kamny. Apartmána mají TV/SAT, internet možnost připojení Wi-Fi, lyžárnu. Parkování je přímo před objektem. V obci Bublava se nachází obchod s potravinami a 7 restaurací.

Apartmány Krista - samostatně stojící dům se zahradou, na které protéká potok a nachází v blízkosti lesa. Dům je mimo hlavní komunikaci v blízkosti lyžařského areálu v dosahu pěší chůze cca 10 minut. Vlastní parkoviště přímo u domu. V domě jsou 3 apartmány celkem pro 24 osob. V domě se dále nachází velká společenská místnost o velikosti 60m2 s krbovými kamny, kulečníkem a infra saunou a dále samostatná lyžárna s topením na boty. Ve všech místnostech je Wi-fi připojení zdarma.

Apartmán 1:
Apartmán pro 6 osob o velikosti 58 m2. Apartmán je kompletně vybaven: prostorná kuchyně (lednice s mrazákem, myčka nádobí, elektrická kamna s troubou, překapávač na kávu, varná konvice, mikrovlnná trouba, veškeré nádobí), obývací pokoj s TV-SAT, koupelna s WC, 2 ložnice (1x 2 lůžkový pokoj, 1x4 lůžkový pokoj), Wi-fi zdarma.

Apartmán 2:
Apartmán pro 8 osob o velikosti 71 m2. Apartmán je kompletně vybaven: prostorná kuchyně (lednice s mrazákem, myčka nádobí, elektrická kamna s troubou, překapávač na kávu, varná konvice, mikrovlnná trouba, veškeré nádobí), obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dva lidi, TV-SAT, koupelna a 2xWC, 2 ložnice (1x 2 lůžko, 1x 4 lůžko), Wi-fi zdarma.

Apartmán 3:
Apartmán pro 10 osob o velikosti 96 m2. Apartmán je kompletně vybaven: prostorná kuchyně (lednice s mrazákem, myčka nádobí, elektrická kamna s troubou, překapávač na kávu, varná konvice, mikrovlnná trouba, veškeré nádobí), obývací pokoj s rozkládací pohovkou, TV-SAT, koupelna a 2x WC, 4 ložnice (3x 2 lůžko, 1x 4 lůžko), Wi-fi zdarma.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Lyžařské středisko Bublava nabízí sjezdové tratě všech obtížností, večerní lyžování, dětský vlek, snowboardpark, půjčovnu lyží, skiservis a lyžařskou školu. V místě jsou desítky kilometrů upravených běžeckých stop na české i německé straně. Bublava a její okolí je rájem pro MTB, trekinková i silniční kola a pěší turistiku. V létě možnost koupání v lesních jezírcích a v blízkých přehradách. V nedalekém Schoenecku (9km) je aquapark s tobogány, vířivkou, saunami a párou.

Zpět


TOPlist
  Apartmány Krista Bublava
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány Krista
Ceník ubytování a stravování