Poloha a dosažitelnost

Ubytování U Hrádečku se nachází v chráněné krajinné oblasti Beskydy na úpatí hory Radhošť v obci Prostřední Bečva, která je vzdálena 9km od Rožnova pod Radhoštěm a zároveň 7km od přehrady na Horní Bečvě.

  Vybavení a služby

Všechny tři objekty sloužící k ubytování jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV+satelit, kuchyňkou, posezení před chatou + možnost zapůjčení grilu vše se nachází na oploceném travnatém pozemku o rozloze 10000 m2, který je možno využít ke hrám či relaxaci. Pozemek je ohraničen řekou Bečvou, jejímž údolím vede nově vybudovaná cyklostezka spojující obce Horní Bečva s městem Rožnov pod Radhoštěm. Na kolech tedy můžete pohodlně vyrazit do krásné přírody, jež nabízí Beskydy, nebo za koupáním jak na bazén do Rožnova pod Radhoštěm, tak na přehradu na Horní Bečvě. Horská kola si můžete zapůjčit přímo u nás. V zimním období lze využít ski areál Pustevny (10km), Bílá (14km), či blízkých areálů Rališka, Solisko, Sachova studánka (7km). Milovníci klasického lyžování můžou využít strojově udržované běžecké trasy na Pustevnách, Velkých Karlovicích, nebo cykloztezky, která je v zimním období využívána lyžaři. Za příznivého zimního počasí si je možno zabruslit na nedaleké přehradě.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

Obchod: 200m, restaurace: 400m, tenisový kurt:400m, bowling: 500m, pošta: 200m, zdravotní středisko: 200m, kadeřníctví: 200m

Zpět


TOPlist
  U hrádečku Prostřední Bečva
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  U hrádečku
Ceník ubytování a stravování