Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rodinný penzion u Fandy se nachází v klidné části Josefova Dolu, je obklopen přirodou a krásnou scenerií řeky Kamenice. Do centra města chůzí asi 10 minut, nejbližší lyžařské středisko Lucifer cca 5 minut chůze.
Vybavení a služby
K dispozi jsou 4 pokoje s vlastní koupelnou a WC, dále 2 apartmány s kuchyňkou a také vlastní koupelnou. Možnost přistýlky. Odpočinout si je možné u krbu ve společenské místnosti s vlastním barem, v letním období možnost rozdělávání ohně v areálu penzionu. Stravování buď formou polopenze či jen snídaní, po domluvě i plnápenze, či vlastní stravování v apartmánech. Naší předností je česká domácí kuchyně. Dále je možné pro skupiny od 10 osob pořádat staročeskou zabijačku nebo péct kýtu či sele dle domluvy. Parkoviště u objektu.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Nedaleko penzionu je lyžařské středisko Lucifer, kde najdete vlek pro dospělé i děti. Lyžařskou půjčovnu a servis najdete v obci. Dalším střediskem a turistickou zajímavostí je Tanvaldský Špičák – 831 m.n.m. (2 zastávky vlakem z Josefova Dolu nebo 10 min. autem). Na vrcholu je přístupná kamenná rozhledna z r.1909, turistická chata. Jizerská magistrála – turistická trasa po hřebenu Jizerských hor. V zimě přístupná pouze na běžkách. Od jara do podzimu cyklistická stezka. Je možné využívat tenisové kurty a po domluvě nové fotbalové hřiště přímo v obci.
TOPlist