U Dvou soviczech - Poloha, Služby, Okolí

U Dvou soviczech

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán v dřevostavbě na okraji obce Borová Lada, v blízkosti Sovích voliér a Křížové cesty v NP Šumava, zkolaudovaný v roce 2015. Nadstandardně vybavený apartmán v 1.patře jednopatrového domu.
Vybavení a služby
Dispozice: 70m2, 2+1 (2 ložnice + 1 samostatná plně vybavená kuchyně). V 1.ložnici dvoulůžko, sedací souprava, konferenční stůl, možnost jedné přistýlky, v 2.ložnici 2 samostatná lůžka. Plně vybavená kuchyně, samostatné WC, v koupelně vana a sprchový kout, prostorná chodba. Zahrada s ohništěm a posezením, zdarma zapůjčení venkovního grilu s příslušenstvím, pískoviště s hračkami, skluzavka, houpačka, odstrkovadlo. Parkování 10m od objektu, možnost uskladnění kol/lyží v garáži. Obchod, restaurace, pošta jsou umístěny v centru obce. Vybavení: TV, Wi-Fi přípojka k internetu zdarma, kuchyně s veškerým nádobím, lednicí, varnou deskou, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou a myčkou nádobí. Dětská dřevěná postýlka, nočník, dětské prkénko a jídelní židlička.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V okolí Borových Lad je mnoho výletních tras, které jsou vhodné pro cyklisty, pěší turistiku, rodiny s dětmi a kočárky, v zimních měsících jsou zde upravované bílé stopy pro běžkaře. NP Šumava nabízí: Soví voliéry - návštěvnické centrum Borová Lada (otevřeno od května do září) Naučná stezka "Les" - procházka světem lesa plného života (informační panely, vyhlídka) - Borová Lada; Chalupská slať - největší rašelinné jezírko v Čechách (1,2ha) - Svinná Lada; Jezerní slať - vrchovištní rašeliniště ležící na náhorní plošině šumavských plání mezi osadami Kvildou a Horkou Kvildou; Knížecí Pláně - blízká hranice se "západním" Německem, obec byla po 2. sv. válce smetena z povrchu zemského; Za poznáním života JELENŮ - návštěvnické centrum Kvilda, Za poznáním života VLKŮ - návštěvnické centrum Srní; Bučina - bývala nejvýše položenou osadou v Čechách v nadmořské výšce 1162m, hraniční přechod s památníkem "železné opony", asi 100m udržovaný úsek s ostnatým drátem a strážní věží; Boubín - rozhledna na vrcholu Boubína (1362 m.n.m.), výlet vláčkem z Vimperku; Plavecké bazény s relaxační částí - Sušice, Horažďovice, Waldkirchen ... SKI areál Kvilda, Zadov, Churáňov, Mitterdorf, Hochficht ... a mnoho dalšího "-)
TOPlist