U Dvou soviczech

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán v dřevostavbě na okraji obce Borová Lada, v blízkosti Sovích voliér a Křížové cesty v NP Šumava, zkolaudovaný v roce 2015. Nadstandardně vybavený apartmán v 1.patře jednopatrového domu.
Vybavení a služby
Dispozice: 70m2, 2+1 (2 ložnice + 1 samostatná plně vybavená kuchyně). V 1.ložnici dvoulůžko, sedací souprava, konferenční stůl, možnost jedné přistýlky, v 2.ložnici 2 samostatná lůžka. Plně vybavená kuchyně, samostatné WC, v koupelně vana a sprchový kout, prostorná chodba. Zahrada s ohništěm a posezením, zdarma zapůjčení venkovního grilu s příslušenstvím, pískoviště s hračkami, skluzavka, houpačka, odstrkovadlo. Parkování 10m od objektu, možnost uskladnění kol/lyží v garáži. Obchod, restaurace, pošta jsou umístěny v centru obce. Vybavení: TV, Wi-Fi přípojka k internetu zdarma, kuchyně s veškerým nádobím, lednicí, varnou deskou, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou a myčkou nádobí. Dětská dřevěná postýlka, nočník, dětské prkénko a jídelní židlička.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V okolí Borových Lad je mnoho výletních tras, které jsou vhodné pro cyklisty, pěší turistiku, rodiny s dětmi a kočárky, v zimních měsících jsou zde upravované bílé stopy pro běžkaře. NP Šumava nabízí: Soví voliéry - návštěvnické centrum Borová Lada (otevřeno od května do září) Naučná stezka "Les" - procházka světem lesa plného života (informační panely, vyhlídka) - Borová Lada; Chalupská slať - největší rašelinné jezírko v Čechách (1,2ha) - Svinná Lada; Jezerní slať - vrchovištní rašeliniště ležící na náhorní plošině šumavských plání mezi osadami Kvildou a Horkou Kvildou; Knížecí Pláně - blízká hranice se "západním" Německem, obec byla po 2. sv. válce smetena z povrchu zemského; Za poznáním života JELENŮ - návštěvnické centrum Kvilda, Za poznáním života VLKŮ - návštěvnické centrum Srní; Bučina - bývala nejvýše položenou osadou v Čechách v nadmořské výšce 1162m, hraniční přechod s památníkem "železné opony", asi 100m udržovaný úsek s ostnatým drátem a strážní věží; Boubín - rozhledna na vrcholu Boubína (1362 m.n.m.), výlet vláčkem z Vimperku; Plavecké bazény s relaxační částí - Sušice, Horažďovice, Waldkirchen ... SKI areál Kvilda, Zadov, Churáňov, Mitterdorf, Hochficht ... a mnoho dalšího "-)
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz