TOPlist

U Advokátů

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horská chalupa U Advokátů se nachází u sjezdovky v klidné části Josefova Dolu. Příjezd k chalupě je možný bez sněhových řetězů po ošetřené cestě. Chalupa pro 30 lidí s pozemkem 1500 m2 je určena pro rodiny s dětmi (dětský koutek, hokej, fotbálek, pískoviště, venkovní maxi mikádo, kroket, softbal atd), ale i pro party dospěláků (domácí karaoke, ohniště, udírna, otočný gril - možnost dodání naložené domácí kýty cca pro 30 lidí, cena cca 1100 CZK). U chalupy je několik sjezdovek, běžkařských i cyklo stezek. Nádherné jsou také výlety pro pěší. Od chalupy 300m hospůdka, 500m obchod, 800m motorový vlak, 200m tenisové kurty a fotbalové hřiště. K dispozici je 7 pokojů a jeden apartmán s vlastní kuchyňkou, společenská místnost, kuchyň, lyžárna/kolárna, domácí mazlíčci po dohodě.
Vybavení a služby
7 pokojů + 1 apartmán (30 lůžek): 2x 2lůžkový pokoj, 1x 3lůžkový pokoj, 2x4lůžkový pokoj, 2x6lůžkový pokoj, 1x4lůžkový apartmán s vlastní kuchyňkou. Přízemí - 2x WC, 2x koupelna se sprchovým koutem. V patře 2x WC. Vnitřní vybavení: 3x kuchyňská linka, 3x rychlovarná konvice, 2x MW trouba, 2x el.sporák, toustovač, nádobí, myčka nádobí. Společenská místnost: stylové dřevěné posezení, TV ve společenské místnosti a většině pokojů, dětský koutek, hokej, fotbálek, karaoke. Venkovní hry: maxi mikádo, kroket, softbool Venkovní ohniště, přenosné ohniště s možností grilování např. kýty do 10kg - možnost dodání naložené domácí kýty (cena kýty pro 30 lidí cca 1100 CZK) jehla + motor k dispozici, udírna. Stravování vlastní v plně vybavené kuchyni. V apartmánu kuchyň samostatná. Hospůdka 300m, obchod 700m a v okolí několik restaurací. Parkování pro 10 automobilů přímo u chalupy, příjezd po udržované cestě bez sněhových řetězů.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Cyklo a pěší turistika, běžecké lyžování, sjezdové lyžování - Bukovka (cca 200m), Lucifer, Tanvaldský špičák
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz