Poloha a dosažitelnost

Objekt okálového typu je umístěn na okraji Zlatých Hor nedaleko vlakového nádraží. Vzdálenost od polského hraničního přechodu Konradów je 3km. Autobusová zástávka cca 300m, autobusové nádraží 1km. Přímé spojení s Ostravou, Opavou, Olomoucí, Zlínem, Přerovem, Jeseníkem.

  Vybavení a služby

Vždy dva pokoje (buňka) mají společnou předsíňku, sociální zázemí(WC, umyvadlo, sprchový kout). Rozdělení pokojů: 1x 2lůžkový se samostatným sociálním zázemím a předsíňkou. 1x 2 lůžkový se společným soc. zařízením pro dva pokoje. 4x 3lůžkový pokoj - společné soc.zařízení pro dva pokoje. 2x 4lůžkový pokoj - společné soc.zařízení pro dva pokoje. Pokoje jsou vybaveny válendami,vestavěnými skříněmi, stolem, židlemi (křesly), nočními stolky, peřináčem. K dispozici je společenský sál s TV, vybavená kuchyňka a knihovnička. Možno využít pračku, žehličku, fén, trezor, fax. Možnost pronájmu sálu (školení, rodinné oslavy, kary, prezentační akce) a velké kuchyně (nádobí, myčka, lednice, mražák, trouby, el.sporák, mikrovlnka, el.trouba).

  Rekreace a služby v okolí

V létě sběr lesních plodin, pěší turistika v nádherné přírodě, cyklotrasy, návštěva poutního místa P.M.Pomocné, Hornického muzea, Zlatorudných mlýnů, zřícenin hradů, koupání, rybaření. V městě sauna, venkovní bazén, posilovna, půjčovna sportovních potřeb, kol, rampa pro in-line a skatebordy. V zimě kluziště, lyžování (vleky cca 4km, běžkařské tratě v místě).

Zpět


TOPlist
  Turistická ubytovna Sarkander Zlaté Hory
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Turistická ubytovna Sarkander
Ceník ubytování a stravování