Šumavská chalupa

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Dobrá se nachází v Národním parku Šumava ve výšce 760m nad mořem. Je to velice výhodná poloha pro cykloturistiku, pěší turistiku, splouvání Vltavy, brusle, běžecké a sjezdové lyžování. Dosažitelnost je jak po silnici, tak je možno použít železnici či autobus.
Vybavení a služby
Jednotlivé apartmány jsou kompletně vybaveny pro týdenní pobyty bez nutnosti vozit sebou jakékoliv vybavení. K objektu patří parkoviště s dostatečnou kapacitou, dále pergola s možností posezení při grilování, venkovní krytý bazén, menší společenská místnost. Pro malé návštěvníky je dostupný malý bazén, trampolína pískoviště a prolézačka se skluzavkou. Pro posezení slouží otevřené terasy s možností grilování. Součástí je i jezírko s rybami

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Výhodné postavení obce v regionu umožňuje dostupnost všech aktivit. Krytý plavecký bazén, bowling 7km, běžecké lyžařské tratě a cyklotrasy prochází obcí, areál sjezdového lyžování je vzdálen po silnici 50km. Dva km je vzdálen Soumarský Most, který je výchozí stanicí pro splouvání Vltavy. Boubínský prales je 8km a Lipenská přehrada 15km.
TOPlist