Staročeská chalupa - Poloha, Služby, Okolí

Staročeská chalupa

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Dům je na konci městečka Jablonec nad Jizerou u lesa, vlevo pod silnicí ve směru Jablonec nad Jizerou - Sklenařice. Poloha domu poskytuje soukromí a klid. Doprava do Jablonce nad Jizerou je možná dálkovými autobusy i vlakem(směr Rokytnice nad Jizerou a Harrachov). Vzdálenost do centra městečka po silnici cca 1km. V zimě výborné lyžařské podmínky -lyžařský areál Kamenec se nachází 350m od domu(viz www.snowhill.cz). V létě možnost posezení u ohně, houbaření, koupání v místním koupališti, turistika, cyklistika. Podmínky výhodné pro rodiny s dětmi a skupiny přátel.
Vybavení a služby
Každý pokoj má vlastní příslušenství, k dispozici je společenská místnost ve staročeském stylu, kompletně vybavená kuchyně, lyžárna, sušárna bot. Wifi napojení na internet.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V městečku nákupní středisko, půjčovna lyží,kol,lyžařská školička. Nedaleko známé lyžařské areály v Rokytnici nad Jizerou (Horní Domky,Lysá hora, Studenov), Pasekách nad Jizerou, Vysokém nad Jizerou (Šachty) a Harrachově. V létě možnost hřebenových túr od horní stanice čtyřsedačkové lanovky u chaty Lovčenka v Rokytnici nad Jizerou, možnost využití cyklistických tras aj.
TOPlist