Staročeská chalupa

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Dům je na konci městečka Jablonec nad Jizerou u lesa, vlevo pod silnicí ve směru Jablonec nad Jizerou - Sklenařice. Poloha domu poskytuje soukromí a klid. Doprava do Jablonce nad Jizerou je možná dálkovými autobusy i vlakem(směr Rokytnice nad Jizerou a Harrachov). Vzdálenost do centra městečka po silnici cca 1km. V zimě výborné lyžařské podmínky -lyžařský areál Kamenec se nachází 350m od domu(viz www.snowhill.cz). V létě možnost posezení u ohně, houbaření, koupání v místním koupališti, turistika, cyklistika. Podmínky výhodné pro rodiny s dětmi a skupiny přátel.
Vybavení a služby
Každý pokoj má vlastní příslušenství, k dispozici je společenská místnost ve staročeském stylu, kompletně vybavená kuchyně, lyžárna, sušárna bot. Wifi napojení na internet.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V městečku nákupní středisko, půjčovna lyží,kol,lyžařská školička. Nedaleko známé lyžařské areály v Rokytnici nad Jizerou (Horní Domky,Lysá hora, Studenov), Pasekách nad Jizerou, Vysokém nad Jizerou (Šachty) a Harrachově. V létě možnost hřebenových túr od horní stanice čtyřsedačkové lanovky u chaty Lovčenka v Rokytnici nad Jizerou, možnost využití cyklistických tras aj.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz