PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Staročeská chalupa

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa u lesa na konci Jablonce n.J. ve směru na Sklenařice-Vysoké n.Jizerou-Semily s útulným zákoutím a soukromím na zahradě kolem domu, cca 350 m od lyžař.areálu Kamenec. Parkování 4-5 os.vozů na nechráněném parkovišti před garáží majitele; cca 150 m od objektu autobus.zastávka, kde je možné za zhoršených zimních podmínek odstavit auto.
Vybavení a služby
Celkem 5 pokojů s vlastním soc.zařízením, stylově zařízená společenská místnost krbovými kamny; v kuchyni lednice, nádobí,plyn.sporák s el.troubou, mikrovlnná trouba, varná konvice, frenchpress, myčka, mycí potřeby, utěrky, TV, rádio s CD přehrávačem.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Jablonec n.Jiz. je vyhledávaným rekr.střediskem západních Krkonoš. Nabízí sportovní a další vyžití v zimě i v létě - horskou turistiku, sjezdové a běžecké lyžování, cykloturistiku, koupání, sběr hub, borůvek. Přímo v Jablonci (cca 350m od objektu) je skiareál Kamenec, v okolí další skiareály (Rokytnice n. Jiz., Vysoké n. Jiz., Paseky n. Jiz., Harrachov) - ve všech areálech jsou půjčovny lyžařského vybavení a lyžařské školy. V létě k dispozici místní koupaliště, kryty bazén v Jilemnici, příp. Aquapark ve Špindlerově Mlýně a v Liberci. Zajímavá místa okolí: muzeum a výroba vánočních ozdob v Poniklé, rozhledna a muzeum Járy Cimrmana v Příchovicích, muzeum a galerie Starý Kravín v Jablonci n.J.-Františkově, muzeum výroby skla nebo pivní lázně v Harrachově, muzeum ve Vysokém n.Jiz. a Pasekách n,J., Bozkovská jeskyně, Mumlavské vodopády, zámek v Jilemnici, vyhlídkové lety na sportovním letišti ve Vrchlabí apod.). V Jablonci n.J. jsou k dispozici prodejny potravin a zeleniny, 2 restaurace, pekařství, řeznictví, cukrárna, pizzerie, drogerie, pošta, benzínová pumpa, lékárna. Další obchody a restaurace jsou v nedaleké Rokytnici n.J. vč. obchodního střediska Tesco.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz