PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Jablonec nad Jizerou » Staročeská chalupa

Staročeská chalupa

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Jablonec nad Jizerou
Adresa: 
Jablonec nad Jizerou, Blansko 564
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 732 925 065
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/staroceskachalupa
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

GPS:50°42'8.950"N, 15°25'1.332"E Ubytování v oddělené, samostatné části objektu. Celkem 5 pokojů, každý se soc.zařízením. Společenská místnost s kuchyní (lednice, sporák, mikr.trouba, rychlovarná konev, myčka, nádobí).


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa u lesa na konci Jablonce n.J. ve směru na Sklenařice-Vysoké n.Jizerou-Semily s útulným zákoutím a soukromím na zahradě kolem domu, cca 350 m od lyžař.areálu Kamenec. Parkování 4-5 os.vozů na nechráněném parkovišti před garáží majitele; cca 150 m od objektu autobus.zastávka, kde je možné za zhoršených zimních podmínek odstavit auto.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Celkem 5 pokojů s vlastním soc.zařízením, stylově zařízená společenská místnost krbovými kamny; v kuchyni lednice, nádobí,plyn.sporák s el.troubou, mikrovlnná trouba, varná konvice, frenchpress, myčka, mycí potřeby, utěrky, TV, rádio s CD přehrávačem.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Jablonec n.Jiz. je vyhledávaným rekr.střediskem západních Krkonoš. Nabízí sportovní a další vyžití v zimě i v létě - horskou turistiku, sjezdové a běžecké lyžování, cykloturistiku, koupání, sběr hub, borůvek. Přímo v Jablonci (cca 350m od objektu) je skiareál Kamenec, v okolí další skiareály (Rokytnice n. Jiz., Vysoké n. Jiz., Paseky n. Jiz., Harrachov) - ve všech... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Bouzková Margita
Informace poskytnul: Bouzková Margita
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz