Staročeská chalupa

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Jablonec nad Jizerou
Adresa: 
Blansko čp. 564, Jablonec nad Jizerou
Telefon: 
zobrazit telefony
732 925 065
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/bouzkova

kapacita  kapacita: 16 lůžek

  Internet

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Jablonec nad Jizerou počasí Jablonec nad Jizerou


Poloha a dosažitelnost
Dům je na konci městečka Jablonec nad Jizerou u lesa, vlevo pod silnicí ve směru Jablonec nad Jizerou - Sklenařice. Poloha domu poskytuje soukromí a klid. Doprava do Jablonce nad Jizerou je možná dálkovými autobusy i vlakem(směr Rokytnice nad Jizerou a Harrachov). Vzdálenost do centra městečka po silnici cca 1km. V zimě výborné lyžařské podmínky -lyžařský areál ... více >>
Vybavení a služby
Každý pokoj má vlastní příslušenství, k dispozici je společenská místnost ve staročeském stylu, kompletně vybavená kuchyně, lyžárna, sušárna bot. Wifi napojení na internet.
Rekreace a služby v okolí
V městečku nákupní středisko, půjčovna lyží,kol,lyžařská školička. Nedaleko známé lyžařské areály v Rokytnici nad Jizerou (Horní Domky,Lysá hora, Studenov), Pasekách nad Jizerou, Vysokém nad Jizerou (Šachty) a Harrachově. V létě možnost hřebenových túr od horní stanice čtyřsedačkové lanovky u chaty Lovčenka v Rokytnici nad Jizerou, možnost využití cyklistických tras aj.
Provozovatel: Margita Bouzková
Informace poskytnul: Bouzková Margita
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz