Poloha a dosažitelnost

Objekt se nachází na jižním svahu Klínovce, uprostřed romantické horské vesničky, v sousedství restaurace, ovšem přesto v klidném místě a ze všech stran obklopen zelení. Dostupnost: 3 km po asfaltové silnici z Jáchymova.

  Vybavení a služby

Majitelé trvale obývající spodní část domu nabízejí k pronájmu celé horní patro, sestávající ze dvou apartmá. Prostor propojující obě apartmá je vybaven starožitným příborníkem s nádobím a odkládacím stolkem. Každé z obou apartmá má přitom svůj jídelní stůl se židlemi, ve větším apartmá je navíc rychlovarná konvice, kávovar, malá lednice a mikrovlnná trouba. V každém z obou apartmá je dále samostatná koupelna s WC a sprchovým koutem. Jedno apartmá sestává z dvou pokojíků - ložnice s manželskou postelí a obývacího pokoje s rozkládacím gaučem, umožňujícím pohodlné spaní pro další dvě osoby. Druhé apartmá je mezonetového typu, s manželskou postelí ve spodní části a dalšími třemi lůžky na podestě. Ve spodní části je dále kožená pohovka a křesílka, stolek a krbová kamna pro zútulnění atmosféry. Objekt má nainstalováno připojení k internetu přes pevnou linku, ve všech prostorách pro ubytované je k dispozici také WIFI. Celý objekt je vytápěn ústředním topením.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

V bezprostředním okolí je síť upravovaných běžkařských a cyklistických tras vedoucích mj. i k sedačkové lanovce na Klínovec, kterou lze využít, chcete-li se příjemně vyhnout veškerým stoupáním. Pro milovníky sjezdového lyžování je dobrou zprávou, že nedaleký lyžařský areál Klínovec je soustavně modernizován a od sezóny 2014-2015 rozšířen mj. o novou lanovku a sjezdovku alpských parametrů vedoucí přímo do Jáchymova, který je od místa ubytování vzdálen 3 km. Další možnosti sportovního vyžití: tenisový kurt přímo proti ubytovacímu objektu, aquacentrum v Jáchymově. Suchá je i rájem pro houbaře a milovníky borůvek. Jako protiváhu sportu a přírody pak doporučujeme zajet si do nedalekých Karlových Varů nebo navštívit Královskou mincovnu v Jáchymově a dozvědět se o slavné historii ražby zdejších Šlikovských tolarů, od nichž odvozuje své jméno i dnešní dolar.

Zpět


TOPlist
  Stará pekárna Suchá u Jáchymova
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Stará pekárna
Ceník ubytování a stravování