Srub u Peteho

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v samém srdci Adršpašsko-Teplických skal, v klidné části obce Adršpach. Jedná se o srubovou stavbu dokončenou v roce 2013.
Vybavení a služby
Penzion svojí ojedinělostí nabízí celoroční komfortní ubytování ve stylových apartmánech pro 2,3,4,5,6 osob. Apartmány jsou vybaveny vlastním kuchyňským koutem (lednice, vařič, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí) a socialním zařízením (sprchový kout a WC). Kapacita srubu je 14 lůžek. V celém domě je podlahové topení, kvalitní voda z vlastní studny. Ve srubu se lze připojit k internetu prostřednictvím WIFI.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zajímavosti v okolí Adršpachu – tipy na výlet: Adršpašské skály, Skalní jezírko (projížďky na lodičkách), Adršpašské vodopády, Zřícenina skalního hradu, Přírodní rezervace Křížový vrch a zříceniny poutního kostela na Kopečku, Teplické skály, Hrad Střmen, Jiráskovy skály, Zámek Bischofstein, Javoří hory, Ruprechtický špičák, Stolová hora-Ostaš, skalní labyrinty Ostaše, Broumovské stěny, Kaple Hvězda, Broumov, Hřbitovní kostel Panny Marie, Broumovský klášter, Pivovar Broumov, Police nad Metují, Muzeum stavebnice Merkur, Muzeum papírových modelů, Horní Dřevíč, Mlýn dřevíček - muzeum mlynářství s vodníkem, medvědem a čerty, Ratibořice, Babiččino údolí, Náchod, Náchodský zámek, Pevnost Dobrošov, Dvůr Králové nad Labem ZOO, Krkonoše, Jánské lázně, Černá hora, Pec pod Sněžkou - nová lanovka na Sněžku.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz