Apartmány Solaris - Janov nad Nisou

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion Solaris se nachází v klidné a slunné lokalitě, u starého bukového lesa. Je snadno dostupný autem, parkuje se přímo u penzionu. Kolem penzionu vede horská silnička Malý Semerink, která spojuje horskou obec Hrabětice (lyžařské středisko Severák) a Janov nad Nisou. Centrum Janova nad Nisou je vzdálené 500m, Bedřichov 2 km, Jablonec nad Nisou 4 km.
Vybavení a služby
Penzion Solaris nabízí komfortní ubytování v prostorných apartmánech 2+kk nebo 2+1. Každý apartmán se skládá z ložnice, obývacího pokoje, vybavené kuchyně (el. vařič nebo sporák, digestoř, lednice, mikrovlnná trouba, kávovar, rychlovarná konvice, hrnce, pánev, nádobí a příbory) a koupelny se sprchou a WC. Naši hosté mohou využívat společenskou místnost, úschovnu kol a lyží, velkou zahradu s ohništěm a dětským hradem (skluzavka, houpačka, pískoviště, lezecká stěna). Pro děti máme také postýlky, jídelní židličky, vaničky a nočníky, dále dětský koutek s hračkami, knížkami a stolními hrami, stolní fotbal.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V létě Jizerky lákají krásnými lesy, malebnými loukami a rašeliništi, dalekými výhledy z mnoha rozhleden. Jako vyhledávaná turistická oblast nabízí dobře značené trasy pro cyklisty a pěší turisty, i nenáročné cesty pro rodiny s kočárky. Za návštěvu stojí oblíbená bobová dráha v Janově nad Nisou, aquapark a IQ park Babylon, ZOO a Botanická zahrada v Liberci, můžeme vám také zajistit výuku jízdy na koni či projížďku kočárem v létě a na saních tažených koňmi v zimě. V zimě jsou Jizerské hory svým nenáročným terénem náhorní plošiny ideální pro učení malých lyžařů, na běžkách i sjezdovkách. Poblíž penzionu Solaris se nachází lyžařská střediska Hrabětice-Severák a Bedřichov, kde je možné si objednat lyžařskou školu či si nechat pohlídat děti v dětské herně a sami si zalyžovat.
TOPlist