PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion Solaris - Janov nad Nisou, Jizerské hory

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion Solaris se nachází v klidné a slunné lokalitě, u starého bukového lesa. Je snadno dostupný autem, parkuje se přímo u penzionu. Kolem penzionu vede horská silnička Malý Semerink, která spojuje horskou obec Hrabětice (lyžařské středisko Severák) a Janov nad Nisou. Centrum Janova nad Nisou s obchodem a restaurací je vzdálené 500m, Bedřichov 2 km, Jablonec nad Nisou 5 km.
Vybavení a služby
Penzion Solaris nabízí 6 prostorných apartmánů a 2 samostatné chalupy poblíž hlavního areálu. Každý apartmán se skládá z ložnice, obývacího pokoje, vybavené kuchyně a koupelny se sprchou a WC. V chalupách je ložnic více. Naši hosté mohou využívat společenskou místnost, úschovnu kol a lyží, zahradu s ohništěm a dětským hradem (skluzavka, houpačka, pískoviště, lezecká stěna). Pro děti máme také postýlky, jídelní židličky, vaničky a nočníky, dětský koutek s hračkami a stolní fotbal.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V létě Jizerky lákají krásnými lesy, malebnými loukami a rašeliništi, dalekými výhledy z mnoha rozhleden. Jako vyhledávaná turistická oblast nabízí dobře značené trasy pro cyklisty a pěší turisty, i nenáročné cesty pro rodiny s kočárky. Za návštěvu stojí oblíbená bobová dráha v Janově nad Nisou, aquapark a IQ park Babylon, ZOO a Botanická zahrada v Liberci, můžeme vám také zajistit výuku jízdy na koni či projížďku kočárem v létě a na saních tažených koňmi v zimě. V zimě jsou Jizerské hory svým nenáročným terénem náhorní plošiny ideální pro učení malých lyžařů, na běžkách i sjezdovkách. Poblíž penzionu Solaris se nachází lyžařská střediska Hrabětice-Severák a Bedřichov, kde je možné si objednat lyžařskou školu či si nechat pohlídat děti v dětské herně a sami si zalyžovat.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz