TOPlist

Penzion Solaris - Janov nad Nisou, Jizerské hory

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
14.12.-17.3.
1-2 osoby v apartmánu: 1200 Kč za apartmán/noc
3 osoby v apartmánu: 1600 Kč za apartmán/noc
4 osoby v apartmánu: 2000 Kč za apartmán/noc

- přistýlka pro 5.osobu 400 Kč za noc

Silvestr - týdenní pobyty, 2400 Kč/noc za apartmán pro 1-4 osoby, přistýlka pro 5.osobu 400 Kč/noc
Letní sezona - ceny
17.3.-14.12.
1-2 osoby v apartmánu: 1100 Kč za apartmán/noc
3 osoby v apartmánu: 1500 Kč za apartmán/noc
4 osoby v apartmánu: 1900 Kč za apartmán/noc

- přistýlka pro 5.osobu 400 Kč za noc
Slevy:
Dítě do 2 let zdarma bez nároku na lůžko.
Další informace:
Půjčujeme dětské postýlky vč. peřinek a povlečení - za poplatek 200 Kč/pobyt.
Cena zahrnuje povlečení, ručníky, WC papír, utěrky, mycí prostředek na nádobí, spotřebu vody a elektřiny, závěrečný úklid, rekreační a ubytovací poplatky obci, DPH.
Stravování
Jídlo si hosté zajišťují sami, v každém apartmánu je vybavený kuchyňský kout. Stravování je možné v některém z vedlejších penzionů (nutno objednat předem) nebo v restauraci vzdálené 500m. Obchod s potravinami je 500m od penzionu, má otevřeno i o víkendu.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz