Sněženka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel se nachází 29km od Šumperka a 13km od Hanušovic.
Vybavení a služby
Restaurace, jídelna, společenská místnost (salónek - DVD, dataprojektor),wifi připojení zdarma, venkovní bazén, krytý bazén, vířivka, sauna, masáže, bowling, trampolína, půjčovna kol, koloběžky, stolní tenis, kulečník, petangue, venkovní kuželky, elektronické šipky, gril, venkovní terasa, posezení u ohniště. Pokoje s vlastním sociálním zařízením, sprchou nebo vanou, TV. Chatka Sněženka patří k areálu hotelu Sněženky, je dvoupodlažní a u chatky je i krásné odpočinkové posezení vedle udržované skalky. Je velmi nadstandardně vybavená, poskytuje obývací pokoj spojený s jídelním koutem, krbem a kuchyní. Kuchyň je vybavená myčkou, lednicí s mrazícím boxem, elektrickou troubou se sklokeramickou deskou, mikrovlnou troubou, varnou konvicí a jinými doplňky. V chatce je koupelna s rohovou vanou, sprchovým koutem a WC. V horním podlaží se nachází dvě ložnice s balkonem. Kapacita je 6 – 8 osob. Parkování je možné na pozemku před chatkou, který k ní patří. Případní rekreanti mohou využívat slev na krytý bazén, saunu, vířivku jenž se nachází na hotelu Sněženka. Stravovat se mohou i v hotelové restauraci, nebo si domluvit polopenzi či plnou penzi. Dále poskytuje hotel chatce hřiště pro dovádění s dětmi, venkovní bazén zcela bezplatně. Je možné si v hotelu zamluvit i bowling, jenž si každý hradí sám.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Kralický Sněžník. Cyklotrasy, turistické stezky, vyjížďky na jezdeckých koních, sjezdové lyžování, běžecké tratě, rekreační tenis, volejbal.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz