Poloha a dosažitelnost

Penzion Sluneční Dvůr se nachází v malebné Bavorské obci Bayerisch Eisenstein - 2km od Železné Rudy, 500m od hranice s ČR. Parkování přímo u objektu.

  Vybavení a služby

Naši hosté nás svými hlasy zvolili mezi TOP 10 v anketě Penzionu roku 2011, mnohokrát děkujeme všem. Penzion je stylově zařízený v bavorském stylu. Na pokojích je k dospozici TV/SAT a wifi připojení k internetu. Ideální podmínky pro rodiny a firmy. Celková kapacita 52 lůžek. Penzion nabízí hostům také venkovní bazén, stylovou restauraci, letní terasu, českou obsluhu, bowling se dvěmi dráhami, trampolínu a houpačku. Zákaznící mohou platit v Kč. Do vybavení penzionu patří i finská sauna, masáže, wi-fi připojení, kulečník, kuželky, úschovna lyží a půjčovna kol. Trampolína. V okolí penzionu se nachází minigolf a tenisové kurty. Přijeďte strávit aktivní dovolenou do jedinečného prostředí šumavské přírody.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Okolí do 10km: ledovcová jezera – Černé jezero, Čertovo jezero, Laka s plovoucími ostrůvky, Velké a Malé javorské jezero (Velké a Malé Arbersee), sedačková lanovka na Velký Javor, Pancíř a Špičák, nejvyšší vrcholy Šumavy a Bavorského lesa – Velký Javor (Grosser Arber) 1456m n.m., Pancíř 1213m n.m., Velký Falkenstein 1315m n.m. Vodopády – nejvyšší šumavský vodopád Bílá Strž, německé Reisslochfälle. 400km značených cyklotras v panenské přírodě (jsou propojeny s ČR). 300km značených turistických stezek. alpské lyžování 25km tratí s umělým zasněžováním. 100km upravených běžeckých tratí v nekrásnějších šumavských koutech Šumavy a Bavorského lesa, některé i s nočním osvětlením, nástup na stopu přímo u penzionu. Špičák u Železné Rudy – největší sjezdařský areál na Šumavě (Sportovní areál Špičák) – 12 minut autem od penzionu (umělé zasněžování nová 4 sedačková lanovka, 2x poma) www.spicak.cz Velký Javor (cca.1256 m/nm). Běžkařské tratě ihned vedle penzionu.

Zpět


TOPlist
  Sluneční Dvůr Bayerish Eisenstein
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Sluneční Dvůr
Ceník ubytování a stravování