Roubenka u Bartošovického potoka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Roubená chalupa v CHKO Orlické hory na polosamotě u potoka na okraji obce Bartošovice, 500m od lyžařského vleku Nella (20% sleva pro naše hosty) a 10km od lyžařského areálu Říčky v Orlických horách. K dispozici je venkovní posezení pod zastřešenou terasou s možností grilování. Parkování u objektu, domácí zvíře ano. Možnost zapůjčení čtyřkolky CFMoto 500cc po dohodě s majitelem (ŘP sk. B). Pronájem Celoročně, chalupa 4+1 s max. 11 lůžky a 2x přistýlka.
Vybavení a služby
Roubenka nabízí ubytování pro 2 až 13 osob v celkem 4 pokojích. Ložnice a pokoje: 4 ložnice (1/2,2/3,1/5)+ 1 hlavní místnost(2x přistýlka). Sociální zařízení: 1x koupelna se sprchovacím koutem a WC, 1x koupelna s vanou, sprchou a WC. Vytápění: topení kombinované (tuhá paliva, elektrické), kachlová kamna + přímotopy. RDS rádio s USB vstupem a MP3,Full HD LCD - SAT, prof. stolní fotbálek.WIFI

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Koupaliště v Žamberku 13km, vodní nádrž Pastviny 11 km (koupání, lodičky, šlapadla, rybaření), aquapark v Ústí nad Orlicí 30 km (tobogán, skluzavka kamikadze s převýšením, masážní lůžka, chrliče vody, plážový volejbal), koupaliště v Kunvaldu 5km, pro otužilce osvěžení v horském potoce u objektu, nebo v řece Divoká Orlice 1km. Nejbližší lyžařský vlek 500m v obci Nella (20% sleva pro naše hosty), Ski - centrum Říčky 10km (5 vleků, 4 - sedačková lanovka, půjčovny lyžařského vybavení, lyžařská škola, umělé zasněžování, večení lyžování, snowpark), běžecké tratě v okolí. Výlety: Luisino Údolí, Rašeliniště pod Předním vrchem, Zemská brána. Hraniční přechod do Polska.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz