Roubenka Moravský Karlov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nachází se ve vesnici Moravský Karlov v nedalekém okolí krásné přírody Králického Sněžníku. Okolí nabízí výborné lyžařské terény. K chalupě je bezproblémový příjezd i v zimním období. Parkovací místa u objektu pro 4 auta.
Vybavení a služby
Je to novostavba s pozemkem 2000m2, jež poskytuje ubytování pro max.10 osob ve 4 pokojích. Pronájem roubenky je celoroční. K obývání slouží velká společenská místnost vybavená sedací soupravou pro cca 7 osob.Součástí je plně vybavená kuchyňská linka se spotřebiči (sklokeramická deska, vestavná elektrická trouba, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem),jídelním koutem pro cca 8 osob.Další vybavení jsou stylová kachlová kamna, LCD televize + satelit. Ze společenské místnosti vejdete na zastřešenou terasu. Zde kde je posezení se stolem pro 10-12 osob. Z druhé části terasy je uzamykatelný dřevník, kde si můžete uschovat lyže, snowboardy. Do podkroví se dostanete po dřevenném schodišti z masivu. Zde jsou 4 pokoje (2x3 lůžka, 2x2 lůžka), WC a koupelna s vanou. V létě můžete na velké zahradě využít gril nebo ohniště s lavičkami.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Obchod s potravinami cca 200m. Vesnická hospůdka cca 200m. Nejbližší SKI areál Buková hora cca 5km, SKI areál Čenkovice (přejíždí se z SKI areálu Buková hora). Autobusová zastávka cca 100m. Vlakové nádraží 2km . Nejbližší města: Červená Voda cca 3km, Králíky cca 10km. • Koupání: Králíky, Štíty - Acrobat Park, Ruda nad Moravou, Bludov - Vlčí Důl, Mezilesí, Jablonné nad Orlicí, Pastviny, Šumperk - Bartušák, Lanškroun - Dlouhý rybník, Šumperk - Aquacentrum • Lyžařská střediska: Šanov, Červená Voda - Buková hora, Heroltice, Skipark Červená Voda - Heroltická, Čenkovice, Panorama - Štědrákova Lhota, Turek, Ovaz Výprachtice Výlety v okolí: Suchý vrch
TOPlist