PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Roubenka Jesenka I

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Roubenka se nachází v areálu Avalanche, nedaleko obce Dolní Moravice (1km).Mezi městem Rýmařov (8km) a obcí Malá Morávka (4km). Velice blízko od známých lyžařských středisek na Moravě-Karlov p. Pradědem a Kopřivná (7km). Jak se k nám dostat - základní směr Olomouc, dále směr Šumperk nebo Bruntál a Rýmařov. Z Rýmařova po silnici číslo 11 a v obci Malé Štáhle odbočit směr Malá Morávka a Praděd dále po 4 minutách jízdy kolem hotelu Avalanche odbočit doleva, jízda po krátké spojovací silnici, dále odbočka do leva do krátkého svahu. Příjezd ke skupině roubenek, vidíte reklamu SKANZEN JESENICKO se červenou skluzavkou a hřištěm, naše roubenka JESENKA je hned vedle budovy Skanzenu. V případě velké sněhové nadílky nedoporučujeme jízdu po horské silnici č.445, která se v zimním období neudržuje, ale vede přímo z Rýmařova k apartmánům v Avalanche.
Vybavení a služby
ROUBENKA se dále dělí na 2 SAMOSTATNÉ APARTMÁNY: AP č.1 a AP. č.2, KAŽDÝ PRO 4 OSOBY. V přízemí se nachází předsíň - s možností odložení lyží, koupelna s WC, plně vybavená kuchyňka (el.trouba) s jídelním koutem. V přízemí je TV-LCD. Lomené schody do prvního patra. V prvním patře se nachází 2 samostatné ložnice se dvěma dvoulůžky 180x200cm.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Nebaví Vás lyžovat? Máte rádi turistiku a výlety? Proč ne? Ve blízkém i vzdáleném okolí naší Roubenky Jesenky naleznete mnoho přírodních krás a mnoho turistických tras kam se můžete vydat pěšky nebo autem případně autobusem. Zde uvádíme ty nejzajímavější, doporučujeme svačinu do baťůžku, dětem hodně pití a vyrazit... Váš tým Roubenky Jesenka. Uvedená délka je cesta tam: 16km Petrovy kameny Praděd, 15km Vodopády Bílé Opavy, 16km Ovčárna, 14km Naučná stezka - Bílá Opava, 12km Naučná stezka - Velka kotlina, 12km Velká kotlina, 24km Vysoký vodopád, 43km Přehrada Dlouhé Stráně, 12km Karlova Studánka, 37km Červenohorské sedlo, 31km Mravenečník, 3/5km Malá Morávka - Karlov pod Pradědem, 9km Červená hora, 24km Bělá pod Pradědem, 10km Orlík, 33km Loučná nad Desnou, 21km Vrbno pod Pradědem, 18km Sedlo Skřítek, 35km Vozka, 21km Rabštejn, 31km Keprník, 0,5km Dolní Moravice, 43km Šerák, 39km Velké Losiny, 14km Kamenný vrch, 44km Obří skály, 7km Rýmařov, 41km Lipová - lázně, 37km Jeseník, 46km Ramzová, 47km Rejvíz, 48km Ostružná, 58km Branná, 39km Rozhledna Zlatý Chlum, 16km Bruntál, 5km Rybník Edrovice.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz