Poloha a dosažitelnost

Chalupa se nachází 5km po klikaté horské cestě od městečka Tanvald. V létě i v zimě parkování maximálně 3 aut u chalupy (cca 10 metrů pod objektem). Pro návštěvníky, přijíždějící vlakem či autobusem zajišťujeme zdarma dopravu z Tanvaldu a při odjezdu dopravu do Tanvaldu. Předem na telefonické ohlášení.

  Vybavení a služby

Chalupa k pronajmutí poskytuje možnost ubytování pro 1 až 8 osob ve 2 ložnicích. Celková kapacita je 8 lůžek (včetně přistýlky). V chalupě jsou 2 místnosti možné jako ložnice - v prvním patře. • Stravování: kuchyně v objektu, nebo restaurace v blízkém okolí. Samopříprava buďto uvnitř v kuchyni, nebo venku na grilu či ohništi.... Nejbližší možnosti nákupu jsou v městě Tanvald, vzdáleném 5km. • Sociální zařízení: Ve vybavení je vana, splachovací WC. • Vybavení chalupy: lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, varná konvice, sporák s grilem, krbová kamna, televize, internet (WIFI zdarma v celém objektu), atd..... • Zdroj vody: obecní vodovod nebo pramen z lesa nad chalupou. Voda (studená a teplá): zavedena do koupelny i kuchyně. • Za každou další přistýlku nad kapacitu 7 osob připočítáváme 150,- Kč/noc. Děti do 2 let zdarma. Maximální kapacita chalupy je 8 osob včetně dětí. Nad tuto kapacitu není bohužel možno ubytování rezervovat - chalupa je dřevěná, hodně stará, proto nevydrží vše..... • Povlečení a osušky jsou součástí ceny za ubytování. Vše je vždy připraveno na jedné posteli pro požadovaný počet ubytovaných. Samotné povlečení lůžkovin si zajišťují hosté z důvodu, že při menším počtu ubytovaných než je maximální kapacita nevíme kolik lůžek v jakém pokoji má být připraveno. Po ukončení pobytu prosíme o opětovné svlečení lůžkovin. Děkujeme.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

LÉTO: V létě je možné na kole i pěšky absolvovat výlety za krásami Jizerských hor a blízkých Krkonoš. V blízkosti turistické trasy, cyklotrasy..... • ZIMA: 200 metrů sjezdovka Český Šumburk, 800 metrů sjezdovka "U Čápa", 2,5km rozhledna Štěpánka, 2,5km sjezdovka Rejdice, 4km sjezdovka Paseky, 7km Harrachov

Zpět


TOPlist
  Roubenka Tanvald, Český Šumburk
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Roubenka
Ceník ubytování a stravování