Rodinný apartmánový dům

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Dům se nachází v okrajové části Horní Vltavice 200m od silnice Vimperk - Strážný. Obec Horní Vltavice je v CHKO Šumava. V Horní Vltavici je autobuvá i vlaková zastávka.
Vybavení a služby
Rodinný dům splňuje nároky na rodinnou dovolenou strávenou v klidu a soukromí. Apartmán 6 lůžkový se skládá z obytné místnosti, ložnice a sociálního zařízení. V obytné místnosti je kuchyňská linka, jidelní stůl, krb, TV, sedací souprava a dvoulůžková postel. Kuchyňská linka je vybavena sporákem s troubou, mikrovlnkou, lednicí, myčkou nádobí a potřebným nádobím. V ložnici je manželská postel, dvě válendy a skříň. Sociální zařízení se skládá z WC, sprchového koutu a umyvadla. Je možné vytápět podlahu. V suterénu domu je druhý apartmán 4 lůžkový se samostatným vchodem, který je obdobně vybaven. Venku na zahradě je posezení, ohniště, pískoviště, houpačka a u řeky lavička. Vedle domu stojí dřevník a garáž pro osobní automobil. Pro ubytované máme připraveny propagační materiály a mapy o Šumavě, stolní hry a pro malé děti hračky.
Rekreace a služby v okolí
V zimním období je 100m od domu vzdálená zasněžovaná sjezdovka s novým vlekem a lyžařskou školou. Z Horní Vltavice je možné i podnikat výlety na běžkách. V létě je ideální vyjíždět na výlety na kolech jak směrem k Borové Ladě (12km), popřípadě na Zátoň a Lenoru. Známá je naučná stezka na Boubín. Horní Vltavicí vede několik turistických tras. Horní Vltavicí jezdí o letních prázdninách zelený autobus po NP Šumava.
TOPlist