Rodinné ubytování na Habeši

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Olešnice na Moravě je návesní trojúhelníkové městečko ležící na Hornosvratecké vrchovině, která je součástí Českomoravské vrchoviny. Nachází se na severozápadním okraji okresu Blansko a okolí obce sousedí s okresy Žďár nad Sázavou a Svitavy. Autobusová zastávka 200 m, vlaková stanice 16km.
Vybavení a služby
V objektu se nacházejí tři samostatné apartmány • Apartmán pana hostinského - 2 pokoje (3 lůžka, 4 lůžka a 1+1 přistýlka) se společnou kuchyní a sociálním zařízením. • Apartmán v šenku - 3 pokoje (v každém 3 lůžka) s vlastním sociálním zařízením. K těmto pokojům náleží společenská místnost s vybaveným kuchyňským koutem. • Apartmán slečny z Černovic - třílůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením a vybavenou kuchyní. • Již při vstupu na vás dýchne kouzlo stáří domu, se kterým jde ruku v ruce klid a pohoda. Zařízené a vybavené kuchyně lákají k uvaření dobrého jídla. Nemálo přispěje i zahradní gril a velké ohniště na zahradě. Ranní nebo večerní procházky, posezení na lavičce pod stromy navodí příjemnou atmosféru. • V horkých letních dnech vybízí k osvěžení velký plavecký bazén s večerním osvětlením. Pro aktivní odpočinek jsou k dispozici kuželky a stolní tenis. Děti mohou využít prolézačky se skluzavkou. • Přijďte si k nám odpočinout a uvolnit se. Nabízíme švédskou saunu a širokou škálu masáží v prostorách s příjemnou atmosférou (přímo v areálu ubytování).

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V Olešnici a okolí je velmi oblíbená cykloturistika. Orientaci usnadňují přehledně zpracované mapy turistických a cykloturistických stezek. Milovníka historie a přírody zaujme krása Vysočiny s kulturním dědictvím našich předků. Prázdninové zážitky může zpestřit jízda na koních, nebo jen pohled na jejich ladné pohyby. Přestože Olešnice neleží ve vysokohorské oblasti, mohou rekreanti za příznivého zimního počasí využít dva lyžařské vleky s umělým zasněžováním, nočním osvětlením a upravené běžecké tratě. • Turistika v Olešnici: Ruční výroba modrotisku - Danzinger, Ski-areál Olešnice, Muzeum strašide, Muzeum veteránů, kostely sv.Vavřince, sv.Mikuláše, evangelický kostel • Turistika v okolí: chráněná krajinná oblast Moravský kras, hrad Pernštejn, hrad Svojanov, zámek v Kunštátě, zámek v Lysicích, zámek v Boskovicích, zámek v Rájci, zříceniny hradu Louka, Zubštejn, Aueršperk, Pyšolec; Jeskyně blanických rytířů, Vírská přehrada, Letovická údolní nádrž.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz