Poloha a dosažitelnost

Objekt leží u komunikace Kraslice - Bublava. Autobusové a vlakové nádraží v Kraslicích (1,5km) dále místní autobusovou dopravou směr Bublava, zastávka cca 50m.

  Vybavení a služby

3 dvoulůžkových, 1 třílůžkový a 2 čtyřlůžkové pokoje,větší kapacitu lze řešit přistýlkami, 3x sprcha, 6x WC. Vybavená kuchyň (dva sporáky - plyn.varná deska a el.trouba, dvě lednice, mikrovlnná trouba), jídelna, TV, mikrověž (bez CD), velká společenská místnost, zahrada 1500m2 se zahradním nábytkem, grilem a ohništěm. Celý objekt je vytápěn plynem včetně ohřevu vody.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

  Rekreace a služby v okolí

Skiareál Bublava 2,5km, další vleky Stříbrná 4km, Kraslice 2,5km, upravené běžecké stopy, cyklostezky.V létě v provozu cyklobus,v zimě skibus. V bezprostřední blízkosti tenisové kurty, les a potok 200m. Aquapark Schoenek 20km. Chráněná krajinná oblast Přebuz 20km, Karlovy Vary 40km. V Kraslicích (2,5km) 7 dní v týdnu možnost nákupu potravin, kadeřník, kosmetika, autoservis, benzinová pumpa, restaurace, fast foot, zdravotní středisko. Přechod pro auta do Německé spolkové republiky v Kraslicích i na Bublavě. Na Bublavě několik restaurací.

Zpět


TOPlist
  Riego mlýn Kraslice, Zelená Hora
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Riego mlýn
Ceník ubytování a stravování