Poloha a dosažitelnost

Objekt kde můžete strávit svůj volný čas v absolutním klidu a soukromí se nachází v obci Náčkovice u Lovečkovic, 605 metrů nad mořem, nedaleko televizního vysílače Buková Hora a starobylého městečka Úštěk. Jen pár metrů pod rozhlednou Víťova vyhlídka z které je krásný výhled na desítky kilometrů. Dostupnost z Prahy (85km) přes Roudnici nad Labem i z Německa po dálnici D8 je velmi dobrá. Okolní města Děčín, Ústí nad Labem, Litoměřice a Česká Lípa jsou vzdálena pouze 25km. Nebližší obec s občanskou vybaveností jsou Verneřice (4km).

  Vybavení a služby

Rezidence je vhodná pro početné rodiny, partu přátel a společenské události v každé roční době a za každého počasí. Skládá se ze tří objektů, venkovního posezení s krbem a pozemku o výměře 8700m2 z větší části oploceného zdí. Hlavní budova je určena k ubytování hostů, druhý objekt je společensko - relaxační a třetí je krytý bazén s hernou. Pokud máte chuť jen odpočívat, relaxovat a užívat si zaslouženého volna, můžete trávit své chvíle v maximálním soukromí ve velikém oploceném areálu, kde se nachází krásná zahrada. Celý tichý uzavřený areál ocení především rodiny s dětmi, které mohou mít absolutní volnost a přitom být v bezpečí. Můžete uchýlit do relaxačně - společenského objektu, kde si každý najde to své. Děti mohou trávit čas v herně, pánové u baru s dobrým pivem a dámy mohou relaxovat v sauně nebo ve vířivé hydromasážní vaně. V dalším zastřešeném objektu se můžete vykoupat ve vyhřívaném bazénu. Je zde také herna se stolním tenisem, šipkami, kulečníkem a dětský koutek. V areálu zahrady je hřiště na volejbal, badminton a ruský kuželník.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Pro turisty, cyklisty a v zimních měsících pro milovníky bílé stopy a snowkitingu je objekt dobrým výchozím bodem. Ti kteří mají rádi výlety se mohou potěšit výhledem na krásy Českého středohoří z mnoha okolních vyhlídek a rozhleden. Dále je zde k vidění několik hradů, zámků a skanzenů. Za povšimnutí stojí místa, která filmaři zvěčnili v mnoha filmech a pohádkách. Připomeňte si záběry třeba z filmů Kolja, Rebelové, Hlídač č. 47, Zámek v Čechách, Páni Kluci a pohádek Princ a Večernice, Dešťová víla a mnoha dalších.

Zpět


TOPlist
  Rezidence Náčkovice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Rezidence Náčkovice
Ceník ubytování a stravování