PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Rekreační chalupa Příchovice 1121

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš v nadmořské výšce cca 800m, dobrá dostupnost z hlavní silnice Jablonec - Tanvald - Harrachov, nebo autobusem či vlakem, Liberec vzdálen cca 30km.
Vybavení a služby
Chalupa je útulně zařízena, má 3 samostatné pokoje celkem s 8 lůžky, 2 WC, 1 koupelnu se sprchou i vanou, společenskou místnost s kachlovými kamny, kuchyň, která je vybavena mikrovlnou troubou, kávovarem, nádobí i sklo k dispozici, garážové stání pro 2 auta, idealní místo pro rodinnou rekreaci

Pobyt se psem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
V blízkém okolí tyto lyžařské areály - Rejdice 600m, U Čápa 300m, Harrachov 7km, Paseky nad Jizerou 7km, v blízkosti též běžecké tratě v celkové délce cca 40km.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz