Rekreační chalupa se zahradou a hřištěm Lobendava

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rekreační chalupa se nachází v obci Lobendava, nedaleko národního parku České Švýcarsko a chráněných krajinných oblastí. Lokalita je tak vhodná pro poznávání přírody a turistických cílů jak na české, tak na německé straně. Hosté mají k dispozici vybavenou kuchyni, společenskou místnost s posezením u krbu,tři ložnice, koupelnu a kolárnu. Prostorná oplocená zahrada nabízí posezení na venkovní terase s grilem a další posezení na travnaté ploše. Nově je také na zahradě vybudováno hřiště na volejbal/nohejbal a pro děti připravena houpačka.Zastavěná plocha objektu 150m2. GPS: 51.0164250N, 14.3128586E
Vybavení a služby
Pronájem 01.06-30.09. Předsíň. Terasa s venkovním nábytkem. Kuchyně: el.vařič (2 plotýnky), plynový sporák s el.troubou (4 plotýnky), lednice 160l, mrazák 90l, MW trouba, překapávač, varná konvice, topinkovač, remoska, jídelní kout (8 míst u stolu). Obývací pokoj: sedací pohovka, dvě křesla, TV, satelit, DVD přehrávač, radiomagnetofon s cd přehrávačem, jídelní stůl (5 míst u stolu) Koupelna: vana, sprchový kout, umyvadlo. Samostatné WC. 1.ložnice: 1x dvojlůžko. Podkroví: 2.ložnice: 2x jednolůžko, jídelní kout (5 míst u stolu). 3.ložnice: 2x dvojlůžko, jídelní kout (5 míst u stolu). Zahrada oplocená: zahradní plastový nábytek, houpačka zahradní + dětská, ohniště, gril, slunečník, 4 lehátka. Ostatní vybavení: kolárna, 3x TV, badminton, elektronické šipky.

Pobyt se psem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Obchod v centru obce, restaurace vcentru obce. Koupání 800m, rybolov 800m. Lyžování: Rumburk - Svinec 16km, Horní Podluží 23km, Jiřetín pod Jedlovou 24km, Ještěd 54km. Turistika, cykloturistika, Annenský vrch 1km, rozhledna Tanečnice, Mikulášovice, Lužické hory, Labské pískovce a Šluknosvský výběžek, Brtnivký hrádek, jeskyně víl, Pravčická brána, Vysoká Lípa 16,3km, Dymník, Dolský mlýn
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz