TOPlist

Rekreační chalupa U SANA Josefův Důl

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa pro 2 až 8 osob stojí nad Josefodolem na jižní stráni obklopena zelení, stromy a udržovanou zahradou s živým plotem. Vlastní pozemek má výměru 1700m2. Z jižní strany je krásný výhled na okolní vrchy a lesy, ze severní strany je les. Na pozemku je letní i zimní parkoviště, každé pro 3-4 vozidla. Nejbližší dům je vzdálen cca 150m. Dosažitelnost je v létě i v zimně vlastní dopravou i po železnici. Příjezdová cesta je i v zimě udržována.
Vybavení a služby
Chalupa má 7 místností, z toho 4 dvoulůžkové ložnice. • Přízemí: společenská místnost 30m2, krb, televize - satelit- rádio. Kuchyň s jídelnou - teplá i studená voda, myčka nádobí, el.sporák, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar a další vybavení pro vaření. Koupelna - 2 sprchové kouty, 2 umyvadla, teplá i studená voda, žebříček, podlahové topení. Samostatné WC - teplá a studená voda. • 1.poschodí: 3 ložnice, každá se dvěma lůžky,jedna s televizí Samostatné WC - studená voda. • Podkroví: 1 ložnice se dvěma lůžky. Dětská postýlka. Povlečení lůžkovin na objednání. Uzamykatelná místnost pro úschovu jízdních kol. Chalupa je vytápěna ústředním topením - el.kotel. El.energie není zahrnuta v ceně. Bude účtována dle skutečné spotřeby a platného ceníku. Nájemce při příjezdu složí kauci ve výši Kč - 2.500,- - 3.000,- • Venkovní vybavení: Na jižní straně chalupy je nezastřešená terasa, zahradní nábytek, k dispozici 6 lehátek, posezení kolem ohniště, gril, pískoviště a dětská houpačka. Vylaminátovaný bazén.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Do vzdálenosti 1 km v různých směrech dvě dětská hřiště. Lyžařské vleky 3 v místě - vzdálenost - 1km. Lyžařská střediska - Albrechtice - Špičák 3km, Bedřichov 4km, Karlov - Severák 3km. Jizerská magistrála - upravené tratě pro běžky. V létě cyklotrasy - Jizerská magistrála a další Lyže i horská kola možno zapůjčit. Bobová dráha - Smržovka. Výlety, rozhledny, přehrady. Koupání - přehrada v Jablonci n/N, Aquapark v Jablonci n/N a v Liberci. Koupaliště - Josefův Důl, Lučany
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz