Poloha a dosažitelnost

Stará chalupa, která se nachází v malebné horské obci, blízko lesů a řeky Jizery, je nyní nově zrekonstruovaná pro 13 milovníků přírody, sportovců ale i rodin s dětmi. Vedle chalupy vede turistická cesta Buďárka č 22, jedna z nejstarších v Pasekách, která má značné převýšení od údolí Jizery až do hořeních Pasek. Název nese po budařích, který tudy nosili z rokytnických horských bud do Tanvaldu na trh v krosnách máslo a sýr. Díky čisté a nedotčené přírodě, jsou lesy plné hub a borůvek.

  Vybavení a služby

PŘÍZEMÍ: -kuchyň:MV trouba, elektrický sporák s troubou, lednice s mrazákem,kávovar,rychlovarná konvice, nádobí - společenská místnost: dva stoly, 12 židlí, TV/SAT, WIFI - úschova lyží 1.PATRO: - pokoj č.1: 4lůžkový s vlastním sociálním zařízením( vana, sprchový kout, dvě umyvadla, wc), konferenční stolek a dvě křesla - pokoj č. 2: je patrový, dole je pohovka s konferenčním stolem a komoda, nahoře 3 lůžka, s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, wc, umyvadlo), možnost dvou přistýlek - pokoj č.3: 2lůžkový s vlastním sociálním zařízení (sprchový kout, wc, umyvadlo),komoda, dvě křesla s konfer. stolkem - pokoj č. 4: 4lůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, wc, umyvadlo), dva taburety, dvě křesla s konferenčním stolem OKOLÍ: - parkoviště - velká zahrada s menším hřištěm (trávník) - pískoviště, hrací koutek se skluzavkou - úschova kol - pergola s posezením - grill a ohniště - bazén o průměru 5 m

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Lyžařský areál Paseky najdete na rozmezí západních Krkonoš a Jizerských hor a provozuje 4 vleky a novou sedačkovou lanovku (10 km sjezdových tratí na rozloze 44 hektarů), dále k dispozici lyžařské školy a půjčovny vybavení, občerstvení. Od horních stanic se lyžaři-běžkaři mohou vydat na okruhy kolem Bílé Skály a k nejkrásnější rozhledně jizerských hor ke Štěpánce. Okruhy navazují na "Krkonošskou lyžařskou cestu". Více info na www.skipaseky.cz. Chalupa se nachází v centru lyžařského dění - Rokytnice nad Jizerou 3km, Vysoké nad Jizerou 8km, Harrachov 10km.

Zpět


TOPlist
  Chalupa Monika Paseky nad Jizerou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa Monika
Ceník ubytování a stravování