Poloha a dosažitelnost

Termín na letošní Jiráskův Hronov už je plný. Rodinný dům s velkou zahradou se nachází poblíž centra města Hronova (2 min. pěšky do centra), v klidném prostředí oblasti CHKO Broumovsko.

  Vybavení a služby

Rodinný dům, velmi dobře zařízený, ubytování se nachází v prvním patře. Vstup, chodba, obývací pokoj se sedací soupravou, televizí, jídelním stolem. Kuchyňský kout s lednicí, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí atd. Koupelna se sprchovým koutem. Jedno WC v privátu a druhé na chodbě Všechny prostory prošly modernizací a interiér je kompletně nový. Ložnice jsou vybaveny novým nábytkem, dvě trojlůžkové a jedna čtyřlůžková + možnost 2x přistýlka. Ústřední topení. U nás se v celém domě nekouří. Zahrada je oplocená, pergola s plynovým grilem. Vlastní parkoviště pro 2 auta,parkování v uzavřeném areálu. Wifi v celém objektu zdarma. Garáž pro kola, lyže, motocykly .

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Rodinný dům se nachází v oblasti, která láká k turistice, cykloturistice, horolezectví i k odpočinku. K nejvyhledávanějším místům patří skalní města Adršpach, Teplice nad Metují, Ostaš, Broumovské stěny, polská skalní města a jejich okolí s lázněmi Kudowa a Polanica Zdroj. Za návštěvu dále určitě stojí Broumov - benediktinský klášter, muzeum, skupina broumovských kostelů. Police nad Metují - muzeum, klášter, muzeum stavebnice Merkur. Broumovské stěny - Hvězda, Slavný. Jiráskovy skály. Kuks. Zámek Náchod, Nové Město nad Metují. Ratibořice - Babiččino údolí, Dobrošov - dělostřelecká pevnost- Josefov, Zoo ve Dvoře Králové nad Labem, Trutnov, Krkonoše, Sněžka. Hraniční přechod do Polska je vzdálen 5km, kde lze navštívit další skalní města, zámek Ksiaz (jeden z největších polských zámků), aquapark, muzeum hornictví, podzemní komplexy ze 2.světové války, lázeňská města, tržnice atd. V Adršpachu možno domluvit vyjížďky na koních. Město Hronov zajišťuje veškeré služby.

Zpět


TOPlist
  Privát Barunka Hronov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Privát Barunka
Ceník ubytování a stravování