Poloha a dosažitelnost

Dům stojí v okrajové části nad městem Vrbno pod Pradědem, asi 20 min chůze od centra. Autobusové a vlakové spojení - Vrbno pod Pradědem.

  Vybavení a služby

Ubytovací kapacita 11 lůžek ve 4 dvoulůžkových pokojích + 3 přistýlky. Hosté mají k dispozici kuchyň s kompletním vybavením, zde si můžete také odpočinout v útulné společenské místnosti. Pokoje mají k dispozici samostatnou koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. U domu je také možnost parkování aut, můžete také využít krásnou zahradu s posezením u krbu a zahrát si ruské kuželky.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

  Rekreace a služby v okolí

V místě 2 lyžařské vleky s umělým zasněžováním a osvětlením (3km). Vrcholové partie Jeseníků – Ovčárna 15km. V okolí upravované běžecké trasy. Možnost zapůjčení lyžařské výzbroje v Karlově Studánce. Alternativou k zimním radovánkám je možnost využití vodoléčebného programu v Karlově Studánce, případně sauny ve Vrbně pod Pradědem nebo krytého bazénu v přilehlém okresním městě Bruntál (20 km) a Břidličné. V letním a podzimním období jsou zde výborné podmínky pro turistiku a cykloturistiku. Proslulé vodopády Bílé Opavy jsou vzdáleny pouze 8km od našeho penzionu. V bezprostředním okolí zařízení jsou ideální podmínky pro sběr lesních plodů, zvláště borůvek a hřibů. Nebližší koupaliště je přímo ve Vrbně p. Pradědem.

Zpět


TOPlist
  Ubytování Alena Žáková Vrbno pod Pradědem
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ubytování Alena Žáková
Ceník ubytování a stravování