PRIM Apartmány Bedřichov - Poloha, Služby, Okolí

PRIM Apartmány Bedřichov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Umístění na slunném místě v centru obce u sjezdovky Malinovka (večerní lyžování) a dětského vleku. Bezproblémový příjezd a parkování přímo u objektu v jakémkoli počasí.
Vybavení a služby
Nové komfortní horské byty. Tři typy bytů: SMART (30m2, max. 4 osoby), COMFORT (50m2, max. 5 osob) a mezonetové PREMIUM (70m2, max. 6 osob). Jedna, nebo dvě ložnice, balkon s výhledem. Vždy plně vybavená kuchyně vč. myčky nádobí, obývací pokoj s rozkládacím pohovkou, SAT-TV, zdarma WiFi internet, luxusní koupelna s umyvadlem, sprchou, WC a bidetem. V objektu společenská místnost, vyhřívaná lyžárna s horkovzdušným sušákem obuvi a prostorem pro přípravu lyží, kolárna a kočárkárna. Plně nekuřácký objekt, ubytování se zvířaty není možné.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Objekt je umístěn na velké slunné zahradě s krásným dětským hřištěm. Ze zahrady je vstup do lyžařského areálu Bedřichov, který nabízí velký výběr sjezdových tratí mírné a střední obtížnosti. Bedřichov je jedním z nejvýznamnějších center běžeckého lyžování v České republice a hlavním nástupním místem Jizerské magistrály nabízející desítky kilometrů upravených běžeckých tras.
TOPlist