Poloha a dosažitelnost

Umístění na slunném místě v centru obce u sjezdovky Malinovka (večerní lyžování) a dětského vleku. Bezproblémový příjezd a parkování přímo u objektu v jakémkoli počasí.

  Vybavení a služby

Nové komfortní horské byty. Tři typy bytů: SMART (30m2, max. 4 osoby), COMFORT (50m2, max. 5 osob) a mezonetové PREMIUM (70m2, max. 6 osob). Jedna, nebo dvě ložnice, balkon s výhledem. Vždy plně vybavená kuchyně vč. myčky nádobí, obývací pokoj s rozkládacím pohovkou, SAT-TV, zdarma WiFi internet, luxusní koupelna s umyvadlem, sprchou, WC a bidetem. V objektu společenská místnost, vyhřívaná lyžárna s horkovzdušným sušákem obuvi a prostorem pro přípravu lyží, kolárna a kočárkárna. Plně nekuřácký objekt, ubytování se zvířaty není možné.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Objekt je umístěn na velké slunné zahradě s krásným dětským hřištěm. Ze zahrady je vstup do lyžařského areálu Bedřichov, který nabízí velký výběr sjezdových tratí mírné a střední obtížnosti. Bedřichov je jedním z nejvýznamnějších center běžeckého lyžování v České republice a hlavním nástupním místem Jizerské magistrály nabízející desítky kilometrů upravených běžeckých tras.

Zpět


TOPlist
  PRIM Apartmány Bedřichov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  PRIM Apartmány Bedřichov
Ceník ubytování a stravování