PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Potkávárna u Havrana

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Dosažitelnost autem i v zimních měsících je výborná. Pokud se dopravujete veřejnou dopravou, nejblíže (800m) je zastávka autobusu Hrabětice - Kaplička, nejbližší vlaková stanice je v Josefově Dole. V případě vaší potřeby vám v obou případech můžeme nabídnout, že vás přiblížíme autem.
Vybavení a služby
Naše útulné pokoje mají vlastní sociální zařízení. Pro ubytované vaříme. Jídlo a třeba také výborné pivo si můžete vychutnat ve stylové restauraci, jejíž součástí je bar s širokou nabídkou. Rádi vyjdeme vstříc vašim požadavkům na jídlo (vegetariánské, bez lepku, apod.) a pro speciální příležitosti vám můžeme nabídnout opékání prasete na grilu. Pro skupinové akce nabízíme možnost využití multifunkční místnosti, která je vhodná na cvičení, coworking příp. školení (v místnosti je velkoplošná obrazovka). Na našem pozemku dále najdete ohniště pro příjemné večerní posezení nebo velkokapacitní teepee, které je jako stvořené pro dětské akce nebo např. rituál. V restauraci je k dispozici projektor s promítacím plátnem, různé hudební nástroje a společenské hry. Nejen děti určitě zaujmou další dva obyvatelé Potkávárny - lamy Justin a Naira.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Jizerky jsou ráj pro běžkaře, výletníky a cyklisty. Nekonečné lesy lákají k procházkám a Jizerská magistrála uspokojí každého běžkaře. Nedaleko se nachází lyžařský areál Severák.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz