Pod kaštanem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází v roztroušené zástavbě obce Hodkovice při místní komunikaci, přístupný celoročně. 20km od města Trutnova, 2km od kraje Adršpašských skal. Dobré spojení vlakem - trať 047, zastávka 3 min od objektu.
Vybavení a služby
Aktuálně: Volné termíny o prázdninách. Pobyty na 1-2 dny objednávejte až v týdnu před termínem!! Snídaně na objednání zároveň s ubytováním. Letní prázdniny - pobyty sobota-sobota(možné pouze snídaně). Jiné "na poslední chvíli" ( 1 - 2 dny před termínem). Pokoje dvou-, tří-, čtyř a pětilůžkové (možnost vaření: 3-4-5 lůžkové+apartmá) s vlastním soc.zařízením, s krbem, balkonem, velké apartmá pro max. 8 osob (3 ložnice) s vlastním vchodem a pavlačí,krbová kamna, čtyřlůžkový pokoj s vlastním vchodem a balkonem. Cena 250 - 350,-/osoba/den. Velký travnatý dvůr s ohništěm. Dětský koutek - houpačky, skluzavka, bazén...., 3x venkovní sezení, možnost zapůjčení her - kroket, petanque, horských kol (4 ks), TV. Internet - wi-fi. SAUNA. Možno uzamknout kola v objektu. NA POSLEDNÍ CHVÍLI OBJEDNÁVEJTE I POBYTY NA JEDEN DEN ( 1 - 2 dny před termínem, cena 350,-/osoba) ! V domě se nekouří!

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Okolí vhodné pro turistiku jak pěší tak cyklo, v zimě běžecká trasa nad domem - Adršpašské, Teplické skály, Broumovské stěny, Ostaš, Jestřebí hory, přechody do Polska. Blízko do Broumova(klášter), Náchoda, Nového Města nad Metují, Ratibořic (zámky). ZOO Dvůr Králové. Možnost koupání v sousední vsi. Možnost projížděk na koních v okolí skal. Lesy - houbaření. V zimě terény na běžky,stráň pro sáňkování nad domem. Skiareály - Radvanice, Petříkovice, Teplice n.Met.
TOPlist