TOPlist

Pod Jasanem, Klokočov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Na okraji obce Klokočov v místní části Lhotka (www.klokocov.eu). V klidné části vzdálené od silnice. Nedaleko přehradní nádrže Seč (1000m) a nedaleko řeky Chrudimky (400m). Vhodné pro rodiny s dětmi vzhledem k jejich absolutnímu bezpečí. Dosažitelnost od D11 z kruhové křižovatky na konci D11 Opatovice n.L. přes Pardubice, mimo Heřmanův Městec, Vápený Podol, Seč, Hoješín. Tj. cca 50km. Dosažitelnost od D1 z Humpolce přes Havlíčkův Brod, Chotěboř, Rušínov. TJ. cca 50km. Dosažitelnost z Moravy po trase Svitavy, Polička, Hlinsko, Trhová Kamenice, Horní Bradlo, Rušínov. Tj. cca 50km z Poličky.
Vybavení a služby
Dům byl v roce 2016/17 kompletně renovován. Má velikou zahradu se samostatnou pergolou a místem pro ohniště a grilování. V podkroví jsou 3 dvoulůžkové ložnice. Na chodbě podkroví je malá umývárna s WC. V dolním podlaží je větší kuchyně kompletně vybavená nádobím a náčiním s PB sporákem, mikrovlnkou a rychlovarnou konvicí. Teplá voda z průtokového ohřívače. S jídelní částí. Dále je dole velká světnice s rohovou lavicí a TV. Místnosti jsou stylově zařízené. Do koupelny se vchází samostatným vchodem ze dvora. Je spojená s WC. Je vybavená umývadlem s tekoucí teplou vodou a sprchovým koutem s ohřevem lázeňskými kamny. Na zahradě je venkovní sprcha se solárním ohřevem. Pitná voda je z vlastní studny.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
V obci je prodejna potravin a sezonní restaurace bez možnosti stravování. Nejbližší restaurace s možností stravování v městečku Seč (8km). Nejbližší možnost dalších nákupů je omezeně v Seči nebo lépe v Chotěboři (12km). Na návsi stojí tisíciletá lípa (chráněný strom).Koupání a rybolov jsou možné v přehradní nádrži, která je dosažitelná pěšky i vozem s možností spuštění člunu. Rovněž jsou možné v řece před vtokem do přehrady. (Romantika!!) Ta je dosažitelná pěšky i vozem po polní cestě. Vzhledem k hloubce vody v řece cca 25cm je to bezpečné i pro děti. Vycházky a houbaření v okolních lesích: Samota Přemilov, bývalé lázně Modletín, Horní Bradlo, tvrz Lipka, židovský hřbitov u přehradní nádrže, zříceniny Oheb a Vildštejn u hráze a Lichnice s rozhlednou (15km)
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz