TOPlist

Penziony Kamenice

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Centrum Jizerských hor, v blízkosti vlakové spojení - konečná horská vlaková stanice Josefův Důl (300m od objektu). Lze přijet také vlastním autobusem a zaparkovat u nás na soukromém parkovišti. Parkoviště je pro osobní auta i autobus v ceně ubytování.
Vybavení a služby
Společenská místnost, salonek s krbem. Venkovní terasa se vstupem ze společenské místnosti. Plně vybavená kuchyně. Parkoviště, kolárna, lyžárna. Stůl na ping pong. Venkovní pískoviště, ohniště a dvě travnaté hřiště. Koupání u objektu na soukromé plážičce v přírodní říčce bez chloru a chemií.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V obci bowling, půjčovna kol a lyží, vleky, bohatě nově vybudovaný dětský park, koně. Rozhledny Špičák, Bramberk, Slovanka, Královky - všechny hodinu chůze od chaty. Špičák - letní lanovka. Půl hodiny chůze Vodopády Jedlová. Vodní nádrž Josefův Důl. Bobová dráha. V Liberci Ještěd, aquapark Babylon, bazén v Libereci a Jablonci, ZOO (bílí tygři), Botanická zahrada.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz