Penziony Kamenice

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Na Penzionu KAMENICI jsou ceny - listopad až duben: 280,- Kč/os./noc
Na Apartmá Adélka jsou ceny - listopad až duben: 320,- Kč/os./noc
Letní sezona - ceny
Na Penzionu KAMENICI jsou ceny - květen až říjen: 250,- Kč/os./noc
Na Apartmá Adélka jsou ceny - květen až říjen: 290,- Kč/os./noc
Slevy:
POZOR! Vždy dáváme na každý dokončený počet 15 dětí jednoho dospělého zdarma! Pokud ale počet dětí přesáhne 40, dáváme na každý dokončený počet 10 dětí jednoho dospělého zdarma.

Ceny pro skupinové pobyty (obdobím jaro až podzim jsou myšleny měsíce 5,6,7,8,9,10, obdobím sezóna zima jsou pak měsíce 11,12,1,2,3,4):

MŠ a předškolní děti (do 6 let věku): jaro až podzim - 280,- / os. a den, zima - 360,- / os. a den
I.stupeň ZŠ (do 11 let věku): jaro až podzim - 300,- / os. a den, zima - 380,- / os. a den
II. stupeň ZŠ (do 15 let věku): jaro až podzim - 320,- / os. a den, zima - 400,- / os. a den
Gymnázia a střední školy (do 19 let věku): jaro až podzim - 360,- / os. / den, zima - 440,- / os. a den
Dospělí nad 19 let v rámci skupinového pobytu nad počet, poskytnutý zdarma: jaro až podzim - 380,- / os. / den, zima - 460,- / os. a den

Ceny jsou kalkulovány na plnou penzi - stravu 3 x denně. Pokud budete chtít stravu např. 5 x denně, cena se navýší o 20,-/dítě a den (každá svačina je za 10,-).
Stravu jsme schopi zajistit až 5 x denně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře), vždy včetně pitného režimu po celý den, administrativní zajištění.
Uvedené ceny nezahrnují DPH dle platné legislativy.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz