PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion Zelinka - ubytování v soukromí

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
- První možnost - příjezd autem -po mezinárodní silnici E-65, - Praha – Tanvald – Desná – Kořenov, dále směr Harrachov. Cca. 5 km před Harrachovem v obci Kořenov, před mostem přes řeku Jizeru odbočit vlevo na Horní Polubný. Asi po 1 km dojedete k nádraží Kořenov, je zde i autobusová zastávka. Zde se otočíte a pojedete zpět, třetí dům na pravé straně se nachází náš penzion. - Druhá možnost - příjezd autem - po výše uvedené mezinárodní silnici E-65, cca. 6 km před Harrachovem v obci Kořenov u Motorestu odbočit vlevo na Horní Polubný.V Horním Polubným na křižovatce u kostela odbočit vpravo. Po cca 1200 m dojedete k vlakovému nádraží Kořenov, které uvidíte po levé straně. Pojedete dál asi 100 m, kde na pravé straně se nachází náš penzion. - Vlakem nebo autobusem - Nádraží Kořenov, z nádraží po silnici vpravo směr Harrachov a na pravé straně se nachází náš penzion.
Vybavení a služby
Penzion nabízí rekreační pobyty v zrekonstruovaném objektu. Apartmá a pokoje s TV/Sat a kuchyňkou. Některé pokoje s vlastní sprchou a WC. Vlastní parkoviště u domu, k dispozici zahrada s otevřeným ohništěm.
Rekreace a služby v okolí
- V blízkém okolí najdete několik sjezdovek, které uspokojí děti, začátečníky i zkušené lyžaře, upravené běžecké tratě, (půjčovna lyží). Možnost sáňkování, bobování. Turistické výlety do Jizerek, 1 km od domu v Horním Polubným nástup na Jizerskou magistrálu, dále na Souš (přehrada), Jizerku (vyhaslá sopka Bukovec), Smědava a po magistrále až na Bedřichov. V létě horská turistika, cykloturistika po hřebenech Krkonoš, (půjčovna horský kol). Celé Jizerky lze projet na kole. Krásně upravené cyklistické stezky, minimální provoz motorových vozidel, od Jizerky zákaz jejich vjezdu, dále houbaření. Bowling 2 km, autodráha 2 km, minigolf 3 km, golf a squash v Harrachově. Možnost koupání na řece Jizeře (romantická zákoutí). - Víte kde pramení Labe? Byli jste na Sněžce? Navštívili jste Bozkovské dolomitové jeskyně? Viděli jste Mumlavské vodopády, harrachovské skokanské můstky, Čertovu horu? Liberecký plavecký bazén, AQUAPARK, ZOO nebo botanickou zahradu? V Jablonci nad Nisou plavecký bazén a přehradu?
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz