Penzion Zelinka - ubytování v soukromí - Poloha, Služby, Okolí

Penzion Zelinka - ubytování v soukromí

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
- První možnost - příjezd autem -po mezinárodní silnici E-65, - Praha – Tanvald – Desná – Kořenov, dále směr Harrachov. Cca. 5 km před Harrachovem v obci Kořenov, před mostem přes řeku Jizeru odbočit vlevo na Horní Polubný. Asi po 1 km dojedete k nádraží Kořenov, je zde i autobusová zastávka. Zde se otočíte a pojedete zpět, třetí dům na pravé straně se nachází náš penzion. - Druhá možnost - příjezd autem - po výše uvedené mezinárodní silnici E-65, cca. 6 km před Harrachovem v obci Kořenov u Motorestu odbočit vlevo na Horní Polubný.V Horním Polubným na křižovatce u kostela odbočit vpravo. Po cca 1200 m dojedete k vlakovému nádraží Kořenov, které uvidíte po levé straně. Pojedete dál asi 100 m, kde na pravé straně se nachází náš penzion. - Vlakem nebo autobusem - Nádraží Kořenov, z nádraží po silnici vpravo směr Harrachov a na pravé straně se nachází náš penzion.
Vybavení a služby
Penzion nabízí rekreační pobyty v zrekonstruovaném objektu. Apartmá a pokoje s TV/Sat a kuchyňkou. Některé pokoje s vlastní sprchou a WC. Vlastní parkoviště u domu, k dispozici zahrada s otevřeným ohništěm.
Rekreace a služby v okolí
- V blízkém okolí najdete několik sjezdovek, které uspokojí děti, začátečníky i zkušené lyžaře, upravené běžecké tratě, (půjčovna lyží). Možnost sáňkování, bobování. Turistické výlety do Jizerek, 1 km od domu v Horním Polubným nástup na Jizerskou magistrálu, dále na Souš (přehrada), Jizerku (vyhaslá sopka Bukovec), Smědava a po magistrále až na Bedřichov. V létě horská turistika, cykloturistika po hřebenech Krkonoš, (půjčovna horský kol). Celé Jizerky lze projet na kole. Krásně upravené cyklistické stezky, minimální provoz motorových vozidel, od Jizerky zákaz jejich vjezdu, dále houbaření. Bowling 2 km, autodráha 2 km, minigolf 3 km, golf a squash v Harrachově. Možnost koupání na řece Jizeře (romantická zákoutí). - Víte kde pramení Labe? Byli jste na Sněžce? Navštívili jste Bozkovské dolomitové jeskyně? Viděli jste Mumlavské vodopády, harrachovské skokanské můstky, Čertovu horu? Liberecký plavecký bazén, AQUAPARK, ZOO nebo botanickou zahradu? V Jablonci nad Nisou plavecký bazén a přehradu?
TOPlist