Penzion Záhory

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází mezi obcemi Kunvald a Rokytnice v Orl.h., vede k němu zpevněná cesta, která je i v zimě pravidelně udržovaná.
Vybavení a služby
Penzion se skládá z dvou budov, každá je vybavena vlastní kuchyňkou, společenskou místností s televizí a s kachlovými kamny. Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení. U každého objektu je vlastní bazén a po dohodě je možnost sauny, která přilehlá k jednomu z objektů. Dále jsou k dispozici dětské atrakce (pískoviště, houpačky), ruské kuželky, volejbalové hřiště, grill, ohniště k večernímu posezení a v zimě je možnost využití malého lyžařského vleku.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
V okolí se nachází 4 lyžařské sjezdovky (Rokytnice v Orl.h. 5km, Bartošovice 5km, Dlouhoňovice 10km a Říčky v Orl.h. 12km), běžkařské tratě (přímo u domu - Jiráskova stezka, Říčky v Orl.h.). Ke koupání venkovní aquapark Žamberk 10km, přehradní nádrž Pastviny 15km, krytý bazén (Ústí nad Orlicí 20km, Rychnov nad Kněžnou 20km). Asi 5km od objektu se nachází vojenské opevnění ze 2.světové války Jiráskova stezka a pevnost Hanička.
TOPlist