Penzion W ski & cyklo

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nachází se na samé hranici se SRN na kraji známého ski areálu Klínovec (1244m nad mořem). Penzion je umístěn v klidném prostředí na kraji lesa s výhledem na Klínovec. Parkování je přímo u objektu, ski-bus k dispozici v místě.
Vybavení a služby
Penzion je umístěn v klidném prostředí na kraji lesa s výhledem na Klínovec. Parkování je přímo u objektu, ski-bus k dispozici v místě. Samotný penzion je nově postaven a vybaven na velice slušné úrovni. V každém pokoji je sociální zařízení se sprchovým koutem. Pokoje jsou dostatečně prostorné (cca 30m2), takže nepůsobí stísněným dojmem, jsou zařízeny kvalitním nábytkem IKEA. Společenská místnost s barem, kulečníkem, TV, SAT slouží pouze ubytovaným, což zaručuje dostatečnou míru soukromí. Ve všech pokojích dostupné připojení k internetu WiFi, Celková kapacita je 20 osob. Základem jsou 4 pokoje se 4-5ti lůžky a možností úpravy dle potřeby. Strava je poskytována individuálně, dle dohody.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V blízkém okolí naleznete jednak zajímavé přírodní scenérie,historické památky, muzea,ukázkovou trasu historie dolování rud, letecké muzeum 2.sv.války, jízdu parní úzkokolejkou,sedačkovou lanovku na Klínovec a další zajímavosti včetně koupání v krytém bazénu hotelu Nástup, nebo v přírodním koupališti v Kovářské. Přes zimu je hlavní atrakcí nedaleký ski-areál Klínovec, který každý lyžař zná.
TOPlist