Poloha a dosažitelnost

Výborná poloha PENZIONU VYSOČINA-uprostřed ČESKÉ REPUBLIKY-zařazuje tento cenově výhodný penzion do nejnavštěvovanějších míst České republiky. Vesnička Škrdlovice je vzdálena pouhých 6 km od Žďáru nad Sázavou a jen 600m od VELKÉHO DÁŘKA (206 ha) zvaného též "Moře Vysočiny".V okolí penzionu najdete krásnou přírodu ,louky, lesy a rybníky Českomoravské vysočiny. Právě proto skvělou polohu je penzion velmi vhodný pro rekreaci, turistiku, cykloturistiku i zimní sporty, rybaření, houbaření, welness pobyty, ale také pro školní výlety, lyžařské pobyty a školy v přírodě.

  Vybavení a služby

Penzion Vysočina - celková kapacita je maximálně 50 lůžek ve dvou, tří, čtyř a šestilůžkovém pokoji. Pokoje jsou se sociálním zařízením a sprchou. V restauraci s každodenním provozem lze objednat plnou penzi, polopenzi nebo snídani. Pro rodiny s dětmi je připraven dětský koutek plný hraček a při pobytu na venkovní zahrádce mohou ti nejmenší využít pískoviště a prolézačky v uzavřeném prostoru penzionu. Nabídneme Vám fitness koutek a welness služby v podobě několika druhů masáží. Součástí penzionu Vysočina je úschovna lyží, kol atd. Možnost exkurze do nedaleké sklárny, kde se dělá ručně foukané sklo.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

ZIMA : VYSOČINA- BĚŽKAŘŮ TO RÁJ! Ten kdo miluje běžky, musí navštívit upravené trasy kolem VELKÉHO DÁŘKA. Kdo tu jednou byl, stále se vrací na stejná místa. Nekonečně dlouhé běžecké trasy vedou přímo kolem penzionu Vysočina. 3 x SKI AREÁL nedaleko od penzionu, upravené sjezdovky i školy lyžování pro malé lyžaře. Ubytování od 180/noc. Ideální poloha cca 800m od jezera Velké Dářko, na kraji CHKO Žďárské vrchy. Penzion je obklopen nádhernou přírodou s mnoha příležitostmi rekreačního využití. Asfaltové i přírodní lesní cesty nabízí jízdu na kole téměř po celé Vysočině. Možnost poznávání přírodních krás a kulturních památek - Žákova hora, Devět skal, Lovecký zámeček Karštejn, Zelená hora památka UNESCO atd. Zimní sporty - 15km od Nového Města na Moravě - Harusův kopec s dvousedačkovou lanovkou a mnoha kilometry upravených běžeckých tratí. Ski areál Svratka je vzdálen 13km.

Zpět


TOPlist
  Penzion Vysočina - Velké Dářko Škrdlovice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Vysočina - Velké Dářko
Ceník ubytování a stravování